Řidič/skladník/operátor/prodejce – Jihlava

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Jihlavě, a to na pozici Řidič/skladník/operátor/prodejce.

 

Náplň práce:

 • Řízení malého dodávkového vozidla
 • Provádění běžné údržby vozidla
 • Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
 • Vyzvedávání reklamovaného zboží
 • Naskladňování, vyskladňování zboží
 • Komunikace se zákazníky

Požadavky:

 • ÚSV / SOU
 • Řidičský průkaz skupiny B – praxe v řízení motorového vozidla
 • Začátek směn od 5. hod. ranní
 • Technické znalosti v oblasti autodílů vítány
 • Počítačová gramotnost – obsluha firemního SW
 • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti

Nabízíme:

 • Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
 • Odpovídající nástupní mzda s možností navýšení po zapracování
 • Příspěvek na stravování v hodnotě 90,- Kč, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
 • Práce v příjemném kolektivu, zaškolení na pozici

Nástup:

 • 09/2018, nebo dle dohody

Kontaktní osoby:

 • vedoucí pobočky Jihlava: Dáša Kittlerová, mobil: 725 808 214, e-mail: kittlerova@apm.cz
 • personalista: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám buď na výše uvedené kontakty nebo na e-mail: job@apm.cz s předmětem zprávy „název pracovní pozice“ a nebo využijte formulář „Rychlý zájem o pracovní místo“ níže:


Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.


BUGATTI: Vodní pumpy s letním dárkem

Nakupujte v srpnu osvědčené vodní pumpy BUGATTI od APM Automotive a za každou jednorázovou objednávku v hodnotě alespoň 1.000,- Kč (bez DPH) získejte navíc letní set – tričko a kšiltovku v praktickém vaku.

BUGATTI – italský výrobce vodních pump na osobní automobily, s jejichž vývojem a výrobou začal pokračovatel slavné rodinné značky už v roce 1973. Dnes firma patří mezi největší a nejlepší výrobce tohoto sortimentu na světě. Vodní pumpa (čerpadlo) je důležitou částí každého spalovacího motoru a klíčovým prvkem chladicího systému. V okamžiku exploze palivové směsi dosahují teploty až 2000°C, takže bez účinného chlazení by motor nemohl fungovat, neboť by hrozilo roztavení některých jeho částí. Pumpa tak musí – přestože pracuje v extrémních podmínkách – podávat vždy 100% výkon. Tyto obrovské nároky mohou splnit jen vysoce kvalitní produkty. Právě takové zákazníkům po celém světě už více než 40 let nabízí italská značka BUGATTI, kterou na českém aftermarketovém trhu už více než 15 let zastupuje APM Automotive. V současné době je jedním z nejlepších výrobců vodních pump na světě. Má moderně vybavené vývojové oddělení a také vlastní slévárnu s tlakovým litím. Celý výrobní proces od návrhů až po cestu ke spotřebitelům tak vychází z vlastních zdrojů, což spolu s vysokou odborností pracovníků i důslednou kontrolou výrobních procesů zajišťuje špičkovou kvalitu a spolehlivost výrobků se značkou Bugatti. K tomu navíc přispívá i fakt, že Bugatti pro všechny své vodní pumpy používá výhradně hliníková lopatková kola.


Kompletní přehled sortimentu Bugatti u APM Automotive lze najít ve webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/).

Řidič/skladník/operátor/prodejce – Domažlice

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Domažlicích, a to na pozici Řidič/skladník/operátor/prodejce.

 

Náplň práce:

 • Řízení malého dodávkového vozidla
 • Provádění běžné údržby vozidla
 • Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
 • Vyzvedávání reklamovaného zboží
 • Naskladňování, vyskladňování zboží
 • Komunikace se zákazníky

Požadavky:

 • ÚSV / SOU
 • Řidičský průkaz skupiny B – praxe v řízení motorového vozidla
 • Technické znalosti v oblasti autodílů vítány
 • Počítačová gramotnost – obsluha firemního SW
 • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti

Nabízíme:

 • Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
 • Odpovídající mzda vzhledem k praxi na stejné/ obdobné pracovní pozici, po zapracování možný nárůst
 • Příspěvek na stravování v hodnotě 90,- Kč, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
 • Zaškolení na pozici

Nástup:

 • 09/2018, nebo dle dohody

 

Kontaktní osoby:

 • vedoucí pobočky Domažlice: Jiří Zenefels, mobil: 739 530 720, e-mail: zenefels@apm.cz
 • personalista: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám buď na výše uvedené kontakty nebo na e-mail: job@apm.cz s předmětem zprávy „název pracovní pozice“ a nebo využijte formulář „Rychlý zájem o pracovní místo“ níže:


Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.


Řidič/operátor/prodejce – Roztoky u Prahy

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Roztokách u Prahy, a to na pozici Řidič/operátor/prodejce.

 

Náplň práce:

 • Řízení malého dodávkového vozidla
 • Nakládání, vykládání zásilek
 • Zajišťování průvodních formulářů, odvod tržeb
 • Provádění běžné údržby vozidla
 • Komunikace se zákazníky
 • Práce s příslušným evidenčním a informačním SW

Požadavky:

 • ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
 • Praxe v řízení motorového vozidla
 • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
 • Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
 • Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
 • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

 • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
 • Odpovídající mzda vzhledem k praxi na stejné/obdobné pracovní pozici, po zapracování možný nárůst
 • Zaškolení na pozici
 • Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Nástup:

 • 9/2018 nebo dle dohody

 

Kontaktní osoby:

 • vedoucí pobočky Roztoky: Jana Bělunková, mobil: 739 530 808, e-mail: belunkova@apm.cz
 • personální oddělení: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám buď na níže uvedená telefonní čísla nebo na e-mail: job@apm.cz s předmětem zprávy „název pracovní pozice“ a nebo využít formulář „Rychlý zájem o pracovní místo“ níže:


Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.


Operátor/prodejce – Opava

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Opavě, a to na pozici Operátor/Prodejce.

 

Náplň práce:

 • Přijímání, zpracování a evidence objednávek
 • Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
 • Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
 • Práce s příslušným evidenčním a informačním SW

 

Požadavky:

 • ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
 • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
 • Technické znalosti v oblasti autodílů a praxe na obdobné pracovní pozici vítána
 • Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
 • Počítačová gramotnost

 

Nabízíme:

 • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
 • Odpovídající mzdu s navýšením po zkušební době a po zaškolení
 • Příspěvek na stravování, bonusová dovolená, profesní růst, firemní vzdělávací programy
 • Zaškolení na pozici
 • Malý a přátelský kolektiv

 

Nástup:

 • nástup možný ihned, nebo dle dohody

 

Kontaktní osoby:

Vedoucí pobočky Opava: Lukáš Gregořica, mobil: 739 391 288, e-mail: lukas.gregorica@apm.cz
Personální oddělení: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929


Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám buď na výše uvedené kontakty nebo na e-mail: job@apm.cz s předmětem zprávy „název pracovní pozice“ a nebo využijte formulář „Rychlý zájem o pracovní místo“ níže:


Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.


KS Tools: akční sestava s tajnou lednicí

Malá dílenská lednička s basou piva vtipně ukrytá do dílenského vozíku na nářadí a k tomu samozřejmě i skutečný vozík s kompletní sadou špičkového nářadí KS TOOLS – to je další z řady atraktivních sestav tohoto uznávaného německého dodavatele, kterou nyní svým zákazníkům nabízí i APM Automotive.
Pouze do vyčerpání zásob je tak možné za skvělou cenu 30.990,- Kč (bez DPH) získat dílenský vozík Racing Line s 515-dílnou sada nářadí v pěnových vložkách, ledničku ukrytou v imitaci dílenského vozíku a k tomu i bednu s 20 lahvemi německého piva Krombacher. Tuto unikátní sestavu s obj. číslem KST82675152018 najdete i s popisem a názornými fotografiemi ve webshopu APMCat.