Prémiové díly NK PRO

Vývojové centrum značky NK, jejíž podvozkové, brzdové a spojkové díly na český trh dodává APM Automotive, se rozhodlo rozebrat, důkladně zanalyzovat a pak vylepšit některé své díly řízení a zavěšení. Výsledkem jejich úsilí se pak stala zcela nová řada prémiových dílů NK PRO…

NK PRO je synonymem pro nejvyšší kvalitu, absolutní spolehlivost a prodlouženou životnost. Technici totiž každou součást oblíbených dílů řízení NK pečlivě prozkoumali, aby identifikovali oblasti rizika předčasného selhání. Na základě těchto výzkumů pak nabídli moderní řešení s kombinací nové konstrukce jednotlivých komponentů a nejkvalitnějších materiálů určených pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Od extrémní zimy až po horké léto, pro použití ve městě nebo v terénu. Výsledné úpravy tak eliminují všechna potencionálně slabá místa a řada NK PRO může nabízet vysokou spolehlivost i životnost, což výrobce opět potvrzuje prodlouženou pětiletou zárukou.
Například stabilizátory NK PRO mají zesílený průměr spojovací tyče pro vyšší pevnost a pro dosažení extrémně nízkých tolerancí pak chromový povlak Cr+3. Ostatní díly využívají povrchovou úpravu kataforézou, takže všechny disponují vysokou odolností proti korozi. Manžety kulových klouby jsou z transparentního polyuretanu odolnému vůči chemické degradaci i extrémní teploty až do -60°C. Klouby navíc využívají synergii se speciálním bílým mazivem vyvinutým pro tlumení nárazů a snížení opotřebení. Také toto mazivo funguje dobře i při extrémních teplotách (-45°C / +130°C) a navíc poskytuje vynikající ochranu proti korozi.


Podvozkové díly řady NK PRO najdete ve webshopu APMCat.

Červnové MAXXXI HITY s Heverem

Akční nabídku vybraných pylových filtrů MAHLE a HERTH+BUSS, nové technické spreje CARFIT a VIP, dvě moderní plničky automatických převodovek tradičního italského výrobce 2F nebo řadu karosářských tmelů TEROSON – to vše a ještě mnoho dalšího přináší červnové vydání mini katalogu MAXXXI HITY od APM Automotive.

Každý měsíc vydává APM Automotive coby významný dodavatel autodílů a příslušenství akční mini katalog s nabídkou vybraného zboží za speciální ceny i různých praktických či zajímavých informací. Šesté MAXXXI HITY hned na obálce nabízejí BOSAL nosič kol na tažné zařízení nebo moderní objemný střešní box NEUMANN Adventure 130. Uvnitř pak mechanici najdou spoustu dalších položek pro vybavení autoservisu či pro opravy především druhé generace ŠKODY Octavia.
Na veškeré zboží z katalogu jsou nastaveny speciální akční netto (konečné) ceny, které jsou uváděné bez DPH (katalog je určen pouze pro registrované zákazníky APM Automotive). Ceny jsou platné po celý červen (nebo do vyprodání zásob). Aktuálně platný mini katalog MAXXXI HITY vždy najdete po přihlášení ve webshopu APMCat – http://webcat.apm.cz.

LS Germany: německé listové pružiny s německým pivem

Rozdávání soudků oblíbeného německého piva VELTINS Pilsener u APM Automotive pokračuje. V červnu je mohou registrovaní zákazníci kdyňského dodavatele autodílů získat jako odměnu k nákupu osvědčených listových per LS Germany…

Bonusová akce Německé listové pružiny s německým pivem … platí až do konce června (nebo do vyčerpání zásob odměny) a zahrnuje cekem 185 různých položek listových per značky LS Germany, což je jedna z obchodních značek pněmecké firmy CS Germany, výrobce prémiových vinutých i listových pružin pro osobní, užitkové i nákladní vozy. Všechny nabízené pružiny jsou dohledatelné ve webshopu APMcat (http://webcat.apm.cz/).

VELTINS je úspěšný rodinný pivovar z německého Grevensteinu nedaleko Dortmundu. Pivo VELTINS PILSENER vaří z vlastní zvláště měkké vody, z nejlepšího jarního ječmene a čerstvě zpracovaného chmele. Pivo vyniká světle žlutou barvou a plnou hořkosladkou chutí s mírně ovocným aroma.

A/C kompresory DRI s dárkem i v červnu

Až do poloviny června byla prodloužena Akce čistá klima, při které APM Automotive ke každému A/C kompresoru značky DRI přidává mechanikům malý praktický dárek v podobě oblíbeného spreje CARFIT čistič klimatizací.

DRI A/S jako jedna z největších světových firem zabývající se repasováním má v nabídce přes 900 položek A/C kompresorů za velmi lákavé ceny, což představuje 90% pokrytí světového vozového parku jak pro osobní a užitková, tak i pro nákladní vozy. Kompresory klimatizací od této renomované dánské firmy, jejíž sortiment v nabídce kdyňského dodavatele autodílů doplňují také startéry, alternátory, servočerpadla, AGR ventily či elektrické sloupky řízení, se svou kvalitou vyrovnají všem konkurenčním značkám. Všechny kompresory DRI jsou navíc předem naplněné požadovaným typem a množstvím oleje, takže jejich výměna je o to jednodušší a zároveň bezpečnější.
APM Automotive drží skladem bezmála dvě stovky nejběžnějších položek A/C kompresorů, které by měly pokrýt většinu poptávky v ČR. Díly, které nejsou skladem, jsou dostupné za expresní poplatek 750 Kč již do druhého dne (při včasném objednání do 13.00 hodin).
DRI přijímá všechny staré díly, které jsou kompletní a nemají ulomené úchyty. Pokud tedy vymontovaný kompresor není mechanicky poničen, je možné výrazně ušetřit. Staré díly by se měly vracet v obalu DRI. Kompletní přehled sortimentu DRI A/S u APM Automotive lze najít ve webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/).

Obchodní zástupce – Karlovy Vary

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Karlových Varech, a to na pozici Obchodní zástupce.

 

Náplň práce:

 • Aktivní vyhledávání nových potencionálních zákazníků v dané oblasti
 • Péče o stávající portfolio zákazníků
 • Poskytování poradenské služby k prodávanému sortimentu
 • Mapování situace na trhu, reporting

 

Požadavky:

 • ÚSV / SOU / SŠ v „automobilovém“ oboru výhodou
 • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce výhodou
 • Zkušenosti v prodeji autodílů výhodou
 • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
 • Technické znalosti v oblasti autodílů
 • Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
 • Schopnost rychle reagovat na změny a novinky v oboru
 • Řidičský průkaz skupiny B

 

Nabízíme:

 • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
 • Zaškolení na pozici, výkonnostní odměny
 • Zaměstnanecké benefity
 • Zajímavé mzdové ohodnocení

 

Nástup:

 • dle dohody

 

Kontaktní osoby:

Personální oddělení: Petra Cozlová, tel.: 379 302 915

 

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám na níže uvedená telefonní čísla nebo na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Obchodní zástupce – Karlovy Vary

Rychlý zájem o pracovní místo

Máte zájem o toto místo ? Kontaktujte nás ihned !

Název pozice: Obchodní zástupce – Karlovy Vary

 

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.


Operátor/prodejce – Roztoky

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Roztoky u Prahy, a to na pozici Operátor/Prodejce.

 

Náplň práce:

 • Přijímání, zpracování a evidence objednávek
 • Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
 • Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
 • Práce s příslušným evidenčním a informačním SW

 

Požadavky:

 • ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
 • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
 • Technické znalosti v oblasti autodílů a praxe na obdobné pracovní pozici vítána
 • Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
 • Počítačová gramotnost

 

Nabízíme:

 • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
 • Odpovídající mzdu s navýšením po zkušební době a po zaškolení
 • Příspěvek na stravování, bonusová dovolená, profesní růst, firemní vzdělávací programy
 • Zaškolení na pozici
 • Malý a přátelský kolektiv

 

Nástup:

 • dle dohody

 

Kontaktní osoby:

Vedoucí pobočky Roztoky u Prahy: Jana Bělunková, mobil: 739 530 808, e-mail: jana.belunkova@apm.cz
Personální oddělení: Petra Cozlová, tel.: 379 302 915

 

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám na níže uvedená telefonní čísla nebo na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Operátor/prodejce – Roztoky

Rychlý zájem o pracovní místo

Máte zájem o toto místo ? Kontaktujte nás ihned !

Název pozice: Operátor/prodejce – Roztoky

 

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.