mapa stránek    /   czech - česky deutch - german english - anglicky

O firmě APM

Historie

Autoprogress – Markmiller APM – Automotive s.r.o. (od 2.ledna 2008 APM Automotive s.r.o.) dodává od roku 1994 na český a slovenský trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla.

logo APMZakladatelem společnosti je firma Markmiller GmbH Deggendorf. V období bouřlivého rozvoje i rychlých změn ve struktuře vozového parku na českém i slovenském trhu v uplynulých letech si naše společnost získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů.

Sortiment

V našem sortimentu jsou zastoupeny výrobky řady významných světových výrobců automobilových dílů a příslušenství. Mezi nejvýznamnější sortimenty patří výrobky značek ATE (ContinetalTeves), GKN, Optimal, ALKO, Febi, Optibelt, Bilstein, Valeo, Behr, AISIN, Bosal, NK, Cifam (Metteli), Breco (Brembo) a mnoho, mnoho dalších.

Základní filosofie firmy APM Automotive

Základní obchodní filosofie naší firmy je postavena na silném centrálním skladu ve Kdyni, výkonné a spolehlivé logistice a těsných obchodních vztazích s širokou skupinou regionálních obchodníků. Svojí činností pokrýváme celou oblast České i Slovenské republiky.

Centrála APM - Kdyně
centrála APM Automotive - Kdyně

Všem našim obchodním partnerům nabízíme solidní obchodní podmínky, osobní kontakt prostřednictvím obchodních zástupců a stabilní ceny pro všechny dodávané sortimenty. Pro udržení vysokého standartu dodavatelského servisu ve středočeském regionu máme v Praze vlastní pobočku s optimálním skladem a flexibilním spojením s centrálním pracovištěm ve Kdyni.

Vysoký důraz klademe na dodání přesných a spolehlivých informací o sortimentu, dostupnosti zboží i zakázkách na všechny registrované zákazníky. Komunikace probíhá prostřednictvím nejrychlejších a nejpokrokovějších informačních technologií. Veškeré naše zboží lze vyhledávat i objednávat prostřednictvím vlastních elektronických katalogů, které jsou přehledné, srozumitelné a lehce obsluhovatelné pro každého obchodníka i servisní dílny.

Služby a neustálý rozvoj

Protože si uvědomujeme mimořádnou dynamiku technického rozvoje v konstrukci všech nových motorových vozidel, je i naší snahou, aby naši obchodní partneři a hlavně odborná servisní pracoviště udržela krok svým vybavením a technickým vzděláním personálu s nejnovější technikou vozidel a technologií údržby a oprav.

Pravidelně proto zajišťujeme informační a kvalifikační setkání našich zákazníků, jejichž lektory jsou přední odborníci z našich dodavatelských firem. Neustále zavádíme na trh nové sortimenty dílů pro opravy vozidel i servisních a diagnostických přístrojů.

  Kdyně - centrála Kdyně - centrála Kdyně - centrála Kdyně - centrála
 
 
flash TNT2015
flash Minikatalog

Pobočky a prodejny autodílů APM

kontakty, pobočky

Obchodní zástupci APM Automotive

Sortiment pro motorkáře