AD Rescue – aditivum pro AdBlue®

Vylepšení vlastností i účinnosti AdBlue, tedy tzv. ´močoviny´ využívané některými dieselovými motory, nabízí aktuální novinka AD Rescue od slovenské firmy Pro-TEC, výhradního dodavatele osvědčených chemických produktů německé značky BlueCHEM.

Tento nový přípravek je snadno rozpustný v AdBlue a zlepšuje jeho účinnost tím, že udržuje vstřikovače AdBlue a celý (SCR) systém čisté. Především ale předchází problémům se shlukováním močoviny, které mohou poškodit (SCR) katalyzátor. Zajišťuje také lepší reakci katalyzátoru a tím snižuje emise Nox.

Aditivum AD Rescue je vhodný pro osobní i nákladní automobily, autobusy či zemědělské stroje a také pro skladovací nádrž, protože stabilizuje a chrání AdBlue během dlouhodobého (včetně zimního) skladování. Protože mrzne při nižších teplotách než samotné AdBlue, zabraňuje případné krystalizaci v potrubí a hadicích.

Produkt nabízíme ve třech různých baleních. Kromě základní litrové lahve s dávkovačem (obj. č. BCHP0201) je k dispozici také kapesní čtvrtlitrová lahvička nebo praktický pětilitrový kanystr.