Akce WANTED: atraktivní slevy na diagnostiku

wanted_webAPM Automotive ve spolupráci se společností Hella Gutmann Solutions přináší zajímavou akční nabídku nazvanou WANTED: živé nebo mrtvé diagnostiky. Až do konce října tak mohou zákazníci APM Automotive získat výraznou slevu na některý ze tří diagnostických nástrojů světově uznávané značky HELLA GUTMANN – slevu lze vyměnit za jakýkoliv starý diagnostický přístroj (třeba i nefunkční).

Pokud zákazník koupí některé z nabízených diagnostických zařízení HELLA GUTMANN a zároveň vrátí starou diagnostiku prakticky všech obvyklých značek (např. ATAL, BRIAN BEE, BOSCH, DELPHI, TEXA a další) získá slevu až 24.750,- Kč bez DPH… V rámci akce jsou nabízeny tři různé přístroje HELLA GUTMANN: výkonný mobilní tester MEGA MACS 42SE s bezdrátovou komunikací, špičková diagnostika MEGA MACS 56 vhodná pro všechny multibrandové servisy a také diagnostický software MEGA MACS PC, který jako první umožňuje nahradit speciální přístroj pouze běžně používaným tabletem či počítačem (podrobnosti v letáku).

Společnost Hella Gutmann Solutions GmbH patří ke skupině Hella Gutmann vzniklé v roce 2008 sloučením společnosti HELLA KGaA Hueck&Co. s diagnostickým specialistou Gutmann Messtechnik. Může tak těžit z více než 25 let zkušeností z vývoje a výroby profesionálních diagnostických přístrojů stejně jako z kompetencí firmy Hella pro vybavení dílen v oblastech nastavení osvětlení, testování baterií a osvětlení. S diagnostickými přístroji Hella Gutmann Solutions dnes pracuje více než 40 tisíc autoservisů ve 24 zemích světa.