ALCAR ocelová kola pro vozíky

Širokou nabídku ocelových (i litých) disků od dodavatele ALCAR Bohemia nově doplnily vysoce kvalitní ocelové disky pro přívěsné vozíky.

Prvotní nabídku tvoří šest typů kol ve standardním stříbrném provedení s nejčastěji používanými rozměry kol a roztečí šroubů, přičemž možné zatížení každého kola je mezi 710 a 1000 kg při rychlosti do 140 km/hod. Všechny nově nabízené disky jsou dohledatelné v APMShopu v záložce UNIVERZÁLNÍ DÍLY >> Disky a jsou skladem u externího dodavatele s dostupností do druhého dne (při objednávce do 15.00 hodin).

Všechna ocelová kola ALCAR nabízejí švýcarskou špičkovou výrobní kvalitu. Společnost ALCAR Wheels GMBH jako evropský lídr na aftermarketovém trhu vyrábí kola ve svém vlastním závodě ALCAR Ruote ve Švýcarsku nebo v úzké spolupráci s dalšími předními světovými výrobci. Ročně může vyrobit více než 2 miliony ocelových kol, což pokrývá podstatnou část celkové poptávky. Všechna tato kola splňují veškeré požadavky OE a jsou vyráběna v souladu s platnými evropskými normami v kvalitě prvovýbavy.