APM Cat – vyhledávací a objednávací katalog náhradních dílů

Prostřednictvím elektronického katalogu APM Cathttp://webcat.apm.cz lze vyhledávat jednotlivé díly vozidel podle zadání značky, modelu a typu popřípadě dalších parametrů (kód motoru aj.), autopříslušenství, provozní kapaliny a další položky ze širokého sortimentu APM. Samozřejmě lze vyhledávat i podle čísel autodílů. Tento katalog také umožňuje nejrůznější křížové vyhledávání, přehled použitelnosti konkrétního dílu na jednotlivé modely vozidel atd. V současné době je již nepostradatelným pomocníkem každého obchodníka a rovněž většiny mechaniků. Katalog je zdarma poskytován všem registrovaným zákazníkům společnosti APM Automotive s.r.o..

Katalog APM Cathttp://webcat.apm.cz obsahuje data společnosti TecDoc, rozšířená o vlastní data, zpracovávaná společností APM-Automotive. Mezi základními funkcemi katalogu nechybí detailní zobrazení hledaného dílu, schématické rozkreslení složitějších částí vozu, jako jsou podvozkové díly nebo rozvody. Uživatelé si též mohou zobrazit a vytisknout bezpečností listy k jednotlivým výrobkům.

APM Cat nabízí uživatelům celou řadu nadstandardních funkcí. Ať už se jedná o evidenci zákazníků a jejich vozů, o možnost vytištění celkové nabídky dílů na vybraný vůz, nebo o interaktivní propojení s katalogem servisních a technických dat APM Tec.

Ještě větší škálu užitečných funkcí nabízí webové rozhraní APM Cathttp://webcat.apm.cz. Zde mají uživatelé možnost exportu dodacích listů a faktur nebo zobrazení historie objednávek a stavu závazných objednávek. Všichni registrovaní zákazníci APM-Automotive mají možnost vytvoření a správy přístupů pro své vlastní zákazníky. Do webového APM Cathttp://webcat.apm.cz lze též importovat objednávky z vlastních prodejních programů a programů od firmy ProCad.

APM Cat – zdarma všem registrovaným zákazníkům

Chcete-li se zaregistrovat u firmy APM-Automotive, můžete se obrátit na naše obchodní zástupce.

APM Cat APM Cat si můžete objednat na tel.: 379 30 29 58 nebo e-mailem: [email protected]

V případě e-mailové objednávky uveďte prosím tyto kontaktní údaje:

  • Název firmy
  • IČO
  • DIČ
  • Adresa
  • Telefon
  • Kontaktní osoba