APMCat: snazší hledání autožárovek

APMCatVyhledávací a objednávací webshop APMCat (http://webcat.apm.cz/) prochází neustálým vylepšováním a doplňováním dat. Jednou v nejvýraznějších změn z minulých dnů je NOVÝ VYHLEDÁVACÍ STROM AUTOŽÁROVEK, který značně urychlí/usnadní vyhledávání žárovek a jejich příslušenství…
V nové verzi vyhledávacího stromu lze požadovanou žárovku vyhledávat dle její patice nebo typu, přičemž hledání dle typu je intuitivní pokud uživatel ví, kolik watů má hledaná žárovka (´watáž´ bývá součástí názvu typu). Každá žárovka má navíc nyní obrázek s vyobrazením patice i rozměry. Pod záložkou Příslušenství lze najít náhradní patice či prodejní stojany/boxy na žárovky.


V novém stromu je i další členění (např. Delší životnost či Vyšší svítivost) a zahrnuje také nehomologované žárovky, které jsou vždy pod záložkou Rally/Offroad. Samozřejmě lze žárovky opět filtrovat dle výrobce a pro usnadnění vyhledávání může posloužit i PDF Přehled typů/Přehled patic, které je možné zobrazit u každé žárovky (v záložce Dokumenty/Technické informace).