ASHIKA a H+B se slevou 50%

50_ashika_web_mensiAž do neděle 1. listopadu 2015 mohou registrovaní zákazníci APM Automotive nakupovat všechny náhradní díly značek ASHIKA a HERTH+BUSS za polovinu běžné ceny. Jedná se o více než 60.000 položek od renomovaných specialistů (nejen) na japonské a korejské vozy…

ASHIKA (jedna z obchodních značek skupiny Japanparts) se už přes 25 let specializuje na díly pro asijské a americké osobní vozy a je evropským expertem na tento sortiment. Prostřednictvím APM Automotive na český trh dodává především nejrůznější mechanické díly vysoké kvality, potvrzené certifikátem ISO 9001/2008. Většina dílů Ashika pochází od výrobců produkujících shodné položky do prvovýroby.
HERTH+BUSS je německá obchodní firma s tradicí již od roku 1925, která je specialistou na náhradní a spotřební díly pro japonské a korejské vozy (divize JAKOPARTS) a zároveň nabízí i široký sortiment elektrických autodílů (divize ELPARTS). Herth+Buss udržuje úzký kontakt s automobilkami, a proto nabízí přes 8.500 položek vysoce kvalitních dílů pro 3.000 modelů asijských aut ve špičkové kvalitě.

Pro snadné vyhledávání a objednávání náhradních dílů od APM Automotive použijte webshop APMCat (http://webcat.apm.cz/).