BOSAL Eolys: aditivum pro DPF

eolysSortiment dílů a příslušenství pro výfukové systémy firmy BOSAL v nabídce APM Automotive v minulých dnech rozšířila stále žádanější aditiva EOLYS pro filtry pevných částic DPF / FAP.

BOSAL EOLYS® je originální palivové aditivum přispívající k regeneraci dieselových filtrů pevných částic (DPF), které v prvovýrobě i poprodejním servisu využívá řada automobilek (Peugeot/Citroën, BMW, Fiat, Ford, Lancia, Mazda, Volvo…). Aditivum funguje na principu katalýzy paliva obohaceného o Cer (Ce) a umožnuje zcela automatický proces regenerace DPF nezávislý na stylu jízdy (ať už v městském či mimoměstském provozu nebo na dálnicích), takže odpadá nutnost nepříjemných regeneračních jízd…
K dispozici jsou tři různé typy aditiva podle roku výroby vozu. Jednotlivé typy nejsou vzájemně zaměnitelné, a proto jsou odlišené různými barvami hrdla nádržky i víčky. Všechny tři typy jsou dostupné ve dvou různě velkých baleních (sadách), přičemž všechny sady obsahují také prázdnou sběrnou nádobu a plnící hadičku.


Ve webshopu APMCat jsou dohledatelné ve stromu: Náplně >> Aditiva, utěsňovače a výplachy >> pro DPF filtry a katalyzátory.

APM WebCat