BOSCH: Odměny pro letní pohodu

Nákupy osvědčených náhradních dílů BOSCH od APM Automotive se v červnu vyplatí. Kromě špičkové kvality brzdových dílů, filtrů, svíček, stěračů, startérů a alternátorů nebo dílů palivového systému totiž můžete získat i jednu z lákavou odměn pro letní pohodu.

Podle výše celkového červnového obratu v uvedeném sortimentu BOSCH (= s výjimkou autobaterií a diagnostiky) totiž mohou registrovaní zákazníci získat buď tři malé soudky 11° piva Svijany i se stolním výčepním zařízením nebo kvalitní plynový gril tradiční kanadské značky Napoleon s grilovací zástěrou BOSCH.

Firma BOSCH je největším světovým dodavatelem automobilové techniky a je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů všech světových automobilek. V nabídce značky je cca 50.000 položek náhradních dílů pro automobily a např. výrobní závod v Bambergu chrlí až milión kusů zapalovacích svíček denně. APM Automotive má v ceníku více než 11 000 položek BOSCH – např. zapalovací svíčky, filtry, stírací a světelnou techniku, komfortní elektroniku, dieselové i benzínové systémy, brzdové díly, řemeny, baterie, alternátory a startéry, či autodiagnostické přístroje.Vše dohledatelné v APMShopu (https://shop.apm.cz/).

Hlavní odměnou červnové akce APM Automotive je kompaktní plynový gril Napoleon Legend 325 se dvěma hlavními a jedním bočním hořákem a s teploměrem ve víku. Pod masivním litinovým roštem o velikosti 43 x 46 cm má zapalovací systém JET-FIRE, takže pro uvedení grilu do provozu stačí otočit knoflíkem. Navíc ke grilu patří i unikátní grilovací zástěra BOSCH. Druhou cenou je pak sada tří pětilitrových soudků 11° piva Svijany i s výčepním zařízením Royal Catering vhodným pro všechny běžné 5litrové soudky. Stačí soudky jednoduše předchladit v ledničce a výčepní zařízení potom díky termoelektrickému chladicímu systému udržuje zvolenou teplotu nastavitelnou v rozmezí 2-12°C (v krocích po 2°C).