BRILLIANT TOOLS: dílenský vozík pro okamžité použití

Už žádné nudné skládání! Stačí ho jen rozbalit a hotovo – je okamžitě připraven k použití! Takový je profesionální dílenský vozík BRILLIANT TOOLS 153473, který je dodáván kompletně smontovaný a navíc se třemi plně vybavenými zásuvkami. Takže se hned můžete pustit do práce. Navíc je aktuálně u APM Automotive & Stahlgruber CZ k dispozici za zvýhodněnou akční cenu …

Vozík je navržen pro běžné hrubé zacházení v dílně, takže má odolnou povrchovou úpravu a masivní chrániče hran. Díky bohatému vybavení je připraven na všechny eventuality v každém autoservisu! K tomu přispívají i za každé situace snadno vysouvatelné zásuvky či ergonomická madla integrovaná do vrchní plastové police, se kterými lze i s plně ´naloženým´ vozíkem poměrně snadno manévrovat po dílně. Dvojice koleček s brzdou pak zajišťuje, že vozík zůstává bezpečně na místě určení.

Vozík má sedm zásuvek, z nichž dvě jsou obzvlášť vysoké, takže nabízejí dostatek místa pro různé velké nástroje. Všechny zásuvky mají kuličková ložiska a lze je vytáhnout až na 100%, i když jsou plně naloženy s hmotností 30 kg. Všechny nástroje jsou tedy vždy snadno přístupné. Aby se vozík nepřevrátil, lze všechny zásuvky jednotlivě uzamknout centrálním zámkem.

Dvoubarevné pěnové vložky zajišťují, že celá 473 dílná sada prémiového nářadí je v zásuvkách vždy úhledně a hlavně přehledně uspořádané, Každý nástroj má své místo a může být tedy připraven pro rychlé vyhledání. Zároveň je také hned vidět, které nástroje chybí. Vše, co chcete mít vždy po ruce, je možné umístit na robustní vrchní plastovou polici, kde je navíc i několik oddílů pro šrouby, bity nebo jiné drobné předměty.

Dílenský vozík BRILLIANT TOOLS 153473 byl zařazen do únorových MAXXXI hitů APM Automotive i Stahlgruber Hitů, takže je až do konce měsíce k dispozici za necelých 14 tisíc Kč bez DPH.