Čistá a svěží klimatizace

V dnešní době je více než kdy jindy vhodné, mít klimatizační systém svého vozu v pořádku a především čistý. Proto společnost APM Automotive ve spolupráci s firmou MOTIP opět připravila akční nabídku na několik produktů právě na jednoduché, ale efektivní čištění klimatizace. Aktivní čistící pěna z ní odstraní usazené drobné nečistoty, prach a bakterie, osvěžovač pak celý A/C systém provoní …

Základ nabídky tvoří MOTIP ČISTIČ KLIMATIZACE (500 ml), tedy účinná pěna s příjemnou vůní k čištění klimatizace v motorových vozidlech. Optimalizuje funkci klimatizace a předchází poruchám. Přestože pěna je určena především pro profesionální použití, její aplikaci může zvládnout každý. Pěna se nanáší nejprve na kondenzátor chladicího zařízení a zbytek spreje se pak přiloženou hadičkou aplikuje do sání klimatizace. Pak stačí zhruba půl hodiny počkat, než zkapalněná pěna i se všemi nečistotami odteče vývodem pro kondenzovanou vodu.

Po tomto čištění výrobce doporučuje použití spreje MOTIP OSVĚŽOVAČ KLIMATIZACE (150 ml) k osvěžení a provonění klimatizace a ventilačního systému v autě. Velmi snadno se aplikuje a je k dispozici v několika jemných vůních.