Referent skladové evidence – Kdyně

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu na centrále ve Kdyni a to na pozici Referent skladové evidence.

 

Náplň práce:

 • Evidence došlého zboží
 • Příprava pro příjem v PC dle faktury od dodavatele
 • Zaevidování zboží dle příjmu skladníkem
 • Vystavení příjemky a jiných dokladů
 • Příprava podkladů
 • pro fakturaci, vystavení faktur
 • Kompletace dokladů a jejich zakládání
 • Úzký kontakt s nákupním oddělením
 • Dvousměnný provoz (cyklus – 2 týdny ranní směna, 1 týden odpolední směna)

Požadavky:

 • ÚSV / SOU
 • Velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, internet, …)
 • Spolehlivost, přesnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

 • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru ve stabilní společnosti
 • Mzda od 23 000 Kč
 • Benefity, příspěvek na stravování ve formě stravenky
 • Osobní růst podpořený firemními vzdělávacími programy
 • Práce v zavedeném kolektivu

Nástup:

 • Možný ihned nebo dle dohody

 

Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: REFERENT SKLADOVÉ EVIDENCE_Kdyně

Kontaktní osoby:

 • sklad: Radek Jindra, mob.: 739 530 787
 • personální oddělení: Petra Cozlová, tel.: 379 302 915

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám buď na výše uvedené kontakty nebo na e-mail: job@apm.cz s předmětem zprávy “název pracovní pozice” a nebo využijte formulář “Rychlý zájem o pracovní místo” níže:


Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.

DRON za nákupy SPIDAN

Poloosy, homokinetické klouby a další náhradní díly značky SPIDAN od APM Automotive přináší zákazníkům nejen vyhlášenou vysokou kvalitu, ale před letošními Vánoci také atraktivní dárek pod stromeček …

Prvních 30 zákazníků, jejichž obrat v sortimentu SPIDAN dosáhne do 16. prosince 2018 hranice 4.500,- Kč (bez DPH) získá dron KESTREL U28-1. Tento dron s vestavěnou HD kamerou a jednoduchým ovládáním umožňuje, kromě samotného létání, pořizovat letecká videa a fotografie, přičemž kamerou snímaný obraz je možné v reálném čase zobrazovat na LCD monitoru, který je součástí ovladače/vysílače.

Díly SPIDAN, což je jedna z obchodních značek firmy GKN, jsou dohledatelné ve webshopu APMcat (https://webcat.apm.cz/).

CONTITECH s praktickým dárkem

Za prosincové nákupy osvědčených řemenů i celých rozvodových sad CONTITECH mohou registrovaní zákazníci APM Automotive v lednu získat užitečného pomocníka pro svou práci – přesněji malý, ale výkonný aku šroubovák EXTOL INDUSTRIAL.

Prodejní akce se vztahuje na kompletní sortiment klínových nebo ozubených řemenů, kladek či celých rozvodových sad ContiTech z nabídky APM Automotive. Praktickou odměnu v podobě kompaktního dvourychlostního vrtacího aku šroubováku s vysokým utahovacím momentem a se dvěma Li-ion bateriemi získá každý zákazník, jehož celkový prosincový obrat v uvedeném sortimentu ContiTech dosáhne alespoň 6.000,- Kč (bez DPH).

Všechny nabízené produkty ContiTech najdete v elektronickém vyhledávacím katalogu APMCat (https://webcat.apm.cz/).

Křeslo pro krále dílny

Plně vybavený dílenský vozík s nářadí m za mimořádně příznivou cenu a navíc i s extra pohodlným PC křeslem – to je akční nabídka APM Automotive nazvaná výstižně: KS TOOLS: Křeslo pro krále dílny.

Akční set obsahuje osvědčený sedmizásuvkový dílenský vozík řady KS TOOLS Racing Line+ vybavený 598 dílnou sadou profinářadí ve speciálních pěnových vložkách pro snadné a přesné ukládání do zcela vysouvatelných zásuvek s velkou nosností. Tento plně vybavený vozík je až do vyčerpání zásob nabízen za zvýhodněnou cenu 23.990,- Kč (bez DPH), přičemž je doplněn také unikátním otočným a výškově stavitelným PC křeslem RACING s područkami, které umožní pohodlnou práci s počítačem nebo efektivní úlevu tělu unavenému z celodenních oprav.

Na kávu s Divinolem

Ve spolupráci s firmou Zeller+Gmelin, výrobcem maziv značky DIVINOL, připravila společnost APM Automotive (Před)VÁNOČNÍ akční set, ve kterém sud motorového oleje DIVINOL SYNTHOLIGHT 5W/40 doplňuje praktická ruční páková pumpa a automatický kávovar De´Longhi.

DIVINOL SYNTHOLIGHT 5W/40 (DI-49520/200) je lehkoběžný syntetický motorový olej, který zaručuje nejvyšší bezpečnost provozu, minimální opotřebení, měřitelné snížení spotřeby paliva a vynikající vlastnosti při startu za studena ve spojení s velmi dobrou pumpovatelností. Je vhodný pro benzínové i dieselové motory různých typů osobních automobilů. Dvousetlitrový sud je v akční nabídce APM Automotive dodáván zároveň s kovovým ručním pákovým čerpadlem vhodným na olej, naftu či další nekorozivní kapaliny a navíc i s kompaktním plně automatickým kávovarem De´Longhi ESAM 4200 Magnifica v hodnotě bezmála devět tisíc korun.

Speciální akční set DI-49520/200A (sud oleje + pumpa + kávovar) za výjimečnou cenu 18.990,- Kč (bez DPH) bude k dispozici až do poloviny prosince (nebo do vyprodání zásob), přičemž pumpa + kávovar jsou doručovány samostatně, přesněji osobně obchodním zástupcem APM Automotive cca 10 dnů po objednání setu.

GIRLS: IN TRAINING – další kalendář APM Automotive

Také pro rok 2019 připravila společnost APM Automotive pro své zákazníky a partnery nástěnný kalendář, který opět nabízí spojení automobilových legend a křehké dívčí krásy… A výsledek dostal jméno: GIRLS: IN TRAINING.

Kulisami pro kalendářní fotoset bylo totiž školící servisní středisko firmy SIEMS & KLEIN v Jesenici u Prahy, kde se mohou mechanici – včetně zákazníků APM Automotive – při praktických seminářích seznámit s obsluhou mnohého servisního vybavení.

Uprostřed srpna malou lekci absolvovaly také půvabné modelky Denisa, Nikola a Tina, kterým společnost dělaly legendární kabriolet Porsche 911 (997) Turbo a supersilný americký ´musclecar´ Dodge Challenger SRT. Fotoaparátu se po roce opět ujal Jan Vlček, který během celého hektického dne pořídil bezmála pět stovek fotografií. A ty nejlepší z nich Vám mohou dělat společnost po celý příští rok …