Brigáda – skladník, Kdyně

Hledáte brigádu na Domažlicku? Přijmeme pomocné skladníky pro pobočku Kdyně 👍 V případě zájmu volejte ☎️ 379 302 915!

 

Aktuální informace k situaci COVID-19 (ke dni 1.3. 2021)


Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám vypsat souhrn nejdůležitějších informací ohledně nového nařízení vlády a jeho dopadu na Vaši činnost. Níže uvedené informace byly konzultovány za stranu autoservisů a prodejců autodílů sdružením SISA jehož jsme členem, SAČR a SDA s orgány státní správy.

Autoservisy

 • velkoobchodní služby jsou zachovány v plném rozsahu, vč. rozvozu zboží
 • autoservisy mohou fungovat dále, zákazník nesmí vstupovat do prostoru provozovny (autoservis, autodílna ap.)
 • přejímka a předávka vozidla musí být prováděna v otevřeném prostoru před autoservisem
 • autoservisy musí dodržovat všechna hygienická opatření

Náhradní díly 

 • velkoobchody fungují bez omezení, ale s dodržením protiepidemických opatření 
 • prodejny s náhradními díly jsou uzavřené pro maloobchodní prodej
 • zákazník si může objednat zboží mailem nebo telefonicky, předání zboží buď závozem nebo předáním mimo provozovnu (výdejní okénko)

Protiepidemická opatření

 • nutno omezit kontakty na co nejkratší dobu
 • nošení respirátorů je povinné
 • umístěte a používejte dezinfekční prostředky 
 • dodržujte rozestupy min. 2m

 

zdroj: SISA, SDA, MotoFocus.cz

KYB: získejte softshellovou vestu

Pokud v měsíci březnu nakoupíte špičkové tlumiče KYB u APM Automotive & STAHLGRUBER CZ za min. 4.000,- Kč – získáte jako bonus skvělou, praktickou softshellovou vestu KYB!

Kvalitní černá softshellová vesta je z kvalitního materiálu 290g/m2, má podšívku z šedého microfleecu a dvě praktické kapsy na zip. Materiál: vnější (93% polyester 7% elastan), střední vrstva s prodyšností větrů 1 000g/ m2 za 24 hodin) a vodotěsnou TPU membránou (5 000 mm), vnitřní 100% polyester (microfleece). Dostupné velikosti S, M, L, XL, XXL, XXXL.

Všechny tlumiče i jejich příslušenství KYB najdete v elektronickém vyhledávacím katalogu APMShop (https://shop.apm.cz/), kde jsou samozřejmě dohledatelné i špičkové pružiny této oblíbené japonské značky.

BOSAL: funkční prádlo jako bonus

Za březnový obrat v nákupech filtrů pevných částic a katalyzátorů značky BOSAL od APM Automotive & STAHLGRUBER CZ získáte jako bonus sportovní set funkčního prádla KLIMATEX RAGOS!

Funkční spodní prádlo Klimatex Ragos je určené především pro zimní sporty, hodí se ale i pro práci v zimním období. Měkká, prodyšná, rychleschnoucí a odvádějící tkanina bez obsahu elastanu v kombinaci s plochými švy nedráždí pokožku. Elasticitu zajišťuje použití žebrové struktury, lepší tepelnou izolaci pak lehce česaná vnitřní strana.

DPF filtry a katalyzátory BOSAL stejně jako další díly výfukového systému této osvědčené značky najdete v elektronickém vyhledávacím katalogu APMShop (https://shop.apm.cz/).

CASTROL: POWER 1 s odměnami

Pokud nakoupíte od 1. března do 30. dubna od APM Automotive & STAHLGRUBER CZ motorové oleje Castrol POWER 1 v objemech 30/60/120l, obdržíte jako bonus skvělou motokuklu nebo termotriko s logem CASTROL POWER 1! 

Řada CASTROL POWER1 se zrodila z historických zkušeností společnosti Castrol ve světě závodění. Nový motorový olej Castrol POWER1 s technologií Race Derived Technology zůstává prokazatelně silný a podporuje zrychlení i v podmínkách závodní dráhy. Olej odolává houstnutí i při vysokých teplotách a zachovává si viskozitu potřebnou pro maximální výkon motoru. Byl testován v tvrdých závodních podmínkách a i po více než 40 000 najetých kilometrů udržel 94 % maximálního výkonu zaznamenaného na počátku testování, takže podává závodní výkon, aniž by jakkoli utrpěla ochrana motoru.

Oleje Castrol POWER 1 z našeho sortimentu si můžete vyhledat i objednat v APMShopu (https://shop.apm.cz) nebo u našich obchodních zástupců.

FILTRON: dárková karta nebo sporttester

Při nákupu filtrů značky FILTRON od APM Automotive & Stahlgruber CZ můžete v březnu získat skvělé odměny. Pokud váš obrat v tomto sortimentu dosáhne v období března 18.000,- Kč bez DPH obdržíte od nás dárkovou kartu DECATHLON v hodnotě 3.500,- Kč. Pokud svým obratem přesáhnete hranici 28.000,- Kč bez DPH, obdržíte od nás jako bonus chytré sportovní hodinky renomované značky GARMIN FORERUNNER 245 GREY!

Značka FILTRON byla založena již před více než 40 lety a právem patří mezi výrobce nejkvalitnějších filtrů pro všechny typy vozidel. Přímo v Evropě má dva výrobní závody a dalších 12 továren má v Americe. Ročně vyrobí a do celého světa distribuuje více než 80 milionů filtrů. Produkce značky FILTRON zahrnuje originální i neoriginální komponenty. Jako originální jsou tyto filtry používané především pro značky Ford, Land Rover, Mercedes-Benz, Jaguar, Saab, Lotus, Suzuki a Volkswagen. Společnost dbá na neustálý vývoj a expanzi do nových zemí. Důvodem je snaha o zajištění dodávek špičkových výrobků v krátké době a za velmi dobrou cenu.

Veškeré námi nabízené filtry značky FILTRON si můžete vyhledat i objednat v APMShopu (https://shop.apm.cz/).