ContiTech s čepicí EURO2016

Contitech_newUnikátní baseballovou kšiltovku v limitované edici k fotbalovému mistrovství EURO2016 bude v dubnu a květnu 2016 společnost APM Automotive přidávat ke každé sadě rozvodového ozubeného řemenu ContiTech s vodní pumpou.
CONTITECH je jednou ze značek koncernu Continental AG a především uznávaným celosvětovým specialistou na kaučukovou a plastovou technologii zaměřenou především na přenos pohybu. Úspěšná firma po celém světě působí jako vývojový partner a přímý dodavatel nejen pro automobilový průmysl. ContiTech je známý především jako významný dodavatel nejrůznějších klínových, drážkových a rozvodových řemenů prvotřídní kvality, které jsou dodávány jak samostatně, tak v sadách s potřebnými kladkami i vodním čerpadlem.


Unikátní čepici Continental/EURO2016 budeme přidávat právě ke všem těmto sadám s vodní pumpou (jejich obj. číslo obsahuje kód WP – např. CT1028WP3 = sada pro motory 1.4 TDI a 1.9 TDI koncernu VW). V nabídce je bezmála 150 různých položek, které jsou ve webshopu APMCat označeny informačním popisem.

APM WebCat