CS Germany: prémiové pružiny s prémiovým pivem

Vinuté pružiny značky CS Germany od APM Automotive přináší zákazníkům nejen vysokou kvalitu a desetiletou záruku, ale v dubnu a květnu 2017 také soudek oblíbeného německého piva VELTINS Pilsener. Pokud zákazník jednorázově nakoupí pružiny CS Germany alespoň za 2.000,- Kč (bez DPH) získá k nákupu ZDARMA pět litrů piva …

Bonusová akce Prémiové pružiny s prémiovým pivem… platí od začátku dubna až do konce května (nebo do vyčerpání zásob dárků) a zahrnuje veškeré vinuté pružiny německé firmy CS Germany, což představuje nejširší sortiment na trhu s aplikacemi na všechny běžné vozy. Pružiny CS Germany jsou vyhlášeny svoji vysokou kvalitou, kterou výrobce demonstruje mimo jiné i nadstandardní desetiletou zárukou na všechny své produkty (případné reklamace jsou řešeny výměnou pružiny za novou). Všechny nabízené pružiny jsou dohledatelné ve webshopu APMcat (http://webcat.apm.cz/).

VELTINS je úspěšný rodinný pivovar z německého Grevensteinu nedaleko Dortmundu. Pivo VELTINS PILSENER vaří z vlastní zvláště měkké vody, z nejlepšího jarního ječmene a čerstvě zpracovaného chmele. Pivo vyniká světle žlutou barvou a plnou hořkosladkou chutí s mírně ovocným aroma.