Common Rail

Díly systémů common rail

Common RailRozšiřování nabídky autodílů u APM Automotive s.r.o. opět pokračuje… Novinkou je prodej nových i repasovaných dílů vstřikovacích systémů common rail značek DENSO, DELPHIVDO.

První nabízenou položkou tohoto sortimentu se stalo DELPHI repasované vysokotlaké čerpadlo CR pro motory Renault/Dacia, Nissan 1.5 DCi a další náhradní díly pro systémy common rail následovaly. Kromě vysokotlakých čerpadel to byly např. vysokotlaké trubky, zásobníky vysokého tlaku (´raily´), vstřikovače, řídící jednotky, palivové (naftové) filtry, sady bezpečnostních zátek/ucpávek, elektrické vedení ke vstřikovačům atd. Celkem APM Automotive nabízí bezmála stovku dílů systému CR, přičemž skladem má přes 20 nejžádanějších položek, které by měly pokrýt nejčastější poptávky v České republice.

Hlavním vyhledávacím nástrojem je APM Cathttp://webcat.apm.cz, ve stromu:Příprava směsi >> Příprava směsi >> Vstřikovací ventil, kde je k dispozici také několik PDF dokumentů jako Zásady montáže, Reklamační řád nebo Podmínky pro přijetí starých dílů.