Elegantní náhrada rezervního kola

ContiComfortKitJen malý kompaktní přístroj o rozměrech větší knížky a s hmotností pouze 2,5 kg namísto neskladné a těžké rezervy. Jen pohodlně nasadit kompresor a zapojit přístroj do zapalovače namísto namáhavé a nebezpečné výměny píchlého kola. To jsou hlavní výhody pohotovostní sady ContiComfortKit pro opravu pneumatiky, aktuální novinky v sortimentu společnosti APM Automotive.

ContiComfortKit nabízí, rychlé a bezpečné obnovení mobility v případě defektu. Je to souprava kompresoru a speciálního tmelu, která umožňuje provizorní opravu poškozené pneumatiky bez nutnosti její demontáže a díky tomu v moderních vozech stále častěji nahrazuje rezervu. Po použití sady ContiComfortKit, tedy po aplikaci tmelu kompresorem do pneumatiky může vůz bezpečně dojet do pneuservisu k odborné opravě nebo výměně kola (rychlostí max. 80km/h do vzdálenosti max. 200 km). O tuto před časem velmi převratnou novinku společnosti CONTINENTAL, předního světového výrobce prémiových pneumatik, mají stále více zájem i motoristé, kteří sadu nezískali ve výbavě svého vozu.

Nově tuto sadu nabízí také společnost APM Automotive (obj. č. PNEU17025390000). Ve vyhledávacím katalogu APM Cathttp://webcat.apm.cz lze ve stromu „Univerzální díly >> Povinná a doporučená výbava vozidla >> Hustilky a kompresory“ objednat i náhradní náplň (s příslušenstvím) pro snadné repasování použité sady (obj. č. PNEU17025450000).

Technické informace zde: