HANKOOK je zpět

Pneu HankcookPo několika letech se do sortimentu APM Automotive vrátily pneumatiky oblíbené korejské značky HANKOOK… K dispozici je i odborníky oceňovaná letošní novinka – nová generace vysoce výkonné zimní pneumatiky HANKOOK Winter i*cept RS2.

HANKOOK je světoznámý korejský producent kvalitních pneumatik s více než 70letou tradicí, který se v roce 1941 stal prvním výrobcem pneu v Korei. Začátkem 80. let společnost expandovala do USA a později i do Číny. Evropské distribuční centrum v Nizozemí (Rotterdam) funguje od roku 2001, o šest let později byla zahájena výroba v nové továrně v Maďarsku.

Dnes se řadí mezi pět špičkových výrobců pneumatik s největším výrobním objemem Výrobní portfolio společnosti HANKOOK zahrnuje inovativní vysoce výkonné radiální pneumatiky v prémiovém segmentu, určené pro osobní vozidla, SUV, lehké užitkové či obytné vozy, autobusy a sportovní vozidla (rallye i okruhy – např. od roku 2015 je Hankook Tire výhradním partner/dodavatelem šampionátu Audi TT Sport Cup).


Hlavním vyhledávacím nástrojem je APMCat (http://webcat.apm.cz/) – ve stromu: Univerzální díly >> Pneumatiky >> HLEDEJ Pneu (dle parametrů pneumatik), kde je zobrazen externí sklad dodavatele (aktualizace 1x denně). Při objednávce do 14.30 hodin je možné počítat s dodáním do druhého dne.