Klíče za únorové nákupy filtrů ALCO

Jednu ze dvou sad speciálních klíčů pro výměnu olejových filtrů mohou získat zákazníci APM Automotive za únorové nákupy automobilových filtrů značky ALCO Filters.

Odměnami v nové měsíční akci Povolení: ALCO Filters vztahující se na kompletní sortiment této již osvědčené značky (= olejové, palivovém vzduchové i kabinové filtry) jsou totiž buď 18-dílná sada nástrčných klíčů na zátky olejových van nebo 30-dílná sada miskových klíčů na olejové filtry. A některou z nich získá každý zákazník, jehož únorový obrat v sortimentu ALCO Filter dosáhne alespoň 6.000,- Kč.

ALCO Filters je kyperský výrobce kompletního sortimentu olejových, vzduchových, palivových a kabinových (pylových) filtrů určených zejména pro trh náhradní spotřeby. Nejnovějšími technologiemi jsou v moderních výrobních závodech vyráběny bezmála čtyři tisíce různých položek filtrů, jejichž distribuce probíhá z centrálního skladu v Hammu/Siegu v Německu, kde je neustále k dispozici 1,5 – 2 milióny spolehlivých filtrů za špičkové ceny.


Pro snadné vyhledání a objednání správného filtru použijte webshop APMCat (http://webcat.apm.cz/).