Klimakatalog 2016

katalog_ClimaticPřed letošní letní sezonou vydala společnost APM Automotive aktualizovaný Katalog klimatizační techniky 2016 s letošní nabídkou plniček klimatizací a jejich příslušenství za akční netto ceny.

 

Na 16 stranách katalog představuje nejen celý sortiment automatických plniček za zvýhodněné akční ceny, ale také vybrané nejžádanější příslušenství pro servis automobilových klimatizací jako servisní přípojky, O-kroužky, kompresorové oleje či výkonné UV lampy pro efektivní detekci úniku chladiva.

Nabídka plniček WIGAM zahrnuje aktualizované verze oblíbených tradičních modelů použitelné nejen pro klasické chladivo R134a, ale po přestavbě také pro nové ekologické chladivo R1234yf. Nechybí ani oblíbené plničky BOSCH, včetně velké plničky ACS 811 vhodné i pro servis autobusů a nákladních vozů. Za akční cenu je v novém katalogu APM Automotive také oblíbený ultrazvukový/ozonový čistič klimatizací WYNN´S Aircomatic III i s potřebnými náplněmi.
Všechno potřebné vybavení pro odborný servis klimatizací je k dohledání ve webshopu u APMCat (webcat.apm.cz), aktualizovaný Katalog klimatizační techniky 2016 je k dispozici na všech pobočkách APM Automotive.


APM WebCat