Momenťák se slevou a hodinkami

Špičkový momentový klíč KS TOOLS řady Ergotorque Precision s možností rychlého a přesného nastavení požadovaného moment v rozsahu 20 – 200 Nm pouhým otočením rukojeti nabízí APM Automotive až do odvolání za mimořádně zvýhodněnou cenu a navíc s hodinkami z limitované jubilejní edice KS Tools -25 years.

Německý výrobce a dodavatel oblíbeného nářadí KS TOOLS oslavuje v letošním roce 25 let od svého založení a proto lze během roku očekávat řadu jubilejních akčních nabídek a rozdávání dárků. Prvním příkladem je aktuální nabídka momentového klíče v sadě s unikátními náramkovými hodinkami. Sada je nabízena za speciální akční cenu 1.990,- Kč bez DPH, přestože běžná maloobchodní cena uvedeného ´momenťáku´ je bezmála čtyři a půl tisíce korun.
Ráčnový momentový klíč KS TOOLS Ergotorque Precision (20–200 Nm) má masivní tělo z ušlechtilé oceli a ergonomickou gumoplastovou rukojeť s otočným mechanismem pro snadné nastavení momentu. Pro lepší zobrazení stupnice je do rukojeti integrovaná lupa. Klíč je vybaven tlačítkem Quick-Lock pro rychlou výměnu nářadí (hlavic) a přepínání levého/pravého chodu se provádí jednoduše otočným kolečkem. Přesnost nastavení utahovacího momentu je ± 3% z hodnoty nastavené stupnice.

Akční sada s hodinkami má vlastní obj. č. KST51660422017 a je dohledatelná ve webshopu APMCat.