Napumpuj si parmezán

image002Pravý italský parmezán je připraven pro zákazníky, kteří v únoru v APM Automotive nakoupí vodní pumpy BUGATTI alespoň za 4.000,- Kč. Po roce je to opět oblíbená akce NAPUMPUJ SI PARMEZÁN….

Slavnou italskou značku BUGATTI nenesou jen luxusní vozy, ale také prvotřídní vodní pumpy na osobní automobily. S jejich vývojem a výrobou začal pokračovatel slavné rodinné značky v roce 1973 a dnes patří mezi největší a také nejlepší výrobce tohoto sortimentu na světě. A již tradičním dárkem pro věrné zákazníky je exklusivní dárkové balení parmezánu značky Parmigiano Reggiano z vyhlášené sýrárny sídlící nedaleko firmy Bugatti. Balení obsahuje 800 g oblíbené sýrové speciality a navíc také speciální nůž na tento tvrdý sýr nezaměnitelné výrazné chuti. Tento jedinečný dárek získá zákazník, který v únoru (od 1. do 29. 2. 2016) nakoupí sortiment vodních pump BUGATTI alespoň za 4.000,- Kč (v zákazníkových cenách bez DPH) – platí do vyčerpání zásob dárků.


Veškeré akční položky jsou dohledatelné ve webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/), kde jsou označeny informativním popisem …

e-shop APM Cat