NK se slevou 50%

NK_50%_02_2016Celý týden (= do neděle 14. 2. 2016) mohou registrovaní zákazníci APM Automotive nakupovat všechny náhradní díly značky NK za polovinu běžné ceny. Jedná se o bezmála 10 tisíc položek – od brzd přes díly řízení až po spojkové díly – vše s nadstandardní pětiletou zárukou…

Dodavatelem brzdových a spojkových dílů značky NK je dánská společnost SBS – Scandinavian Brake Systems, která byla založena již v roce 1964. Zabývá se především výrobou a prodejem brzdových dílů a příslušenství pod značkami SBS a NK pro osobní i užitková vozidla a motocykly, brzdovými systémy větrných turbín, výrobou filtrů pevných částic pro naftové motory a repasováním automobilových brzdových třmenů a spojkových dílů.
Všechny brzdové díly, díly řízení a spojkové díly značky NK, které na český aftermarketový trh dodává APM Automotive, disponují zárukou pět let na veškeré výrobní vady. K jejímu prodloužení výrobce přistoupil v loňském roce na základě výsledků nezávislých testů i vlastních zkušeností a propracovaného systému kontroly kvality. Záruční lhůta přitom začíná platit v okamžiku prodeje dílů zákazníkům APM Automotive.


Pro snadné vyhledání a objednání správného řemene či sady použijte webshop APMCat (http://webcat.apm.cz/).

e-shop APM Cat