Nové katalogy DIVINOL

divinolV návaznosti na rozšířený sortiment olejů a maziv značky DIVINOL vydala společnost APM Automotive nové katalogy DIVINOL pro osobní, resp. nákladní vozy s aktualizovanou nabídkou …

Katalogy jsou kompletně v češtině (a němčině) a obsahují všechny běžné oleje dle použití včetně plastických maziv a specialit, když u každého produktu jsou jak podrobné popisy vlastností a použití tak všechny schválené normy a specifikace. Nechybí ani přehled dostupných balení.

KATALOG OLEJŮ PRO OSOBNÍ VOZY (obj. č. 6630907) má celkem 28 stran rozdělených do kapitol: Motorové oleje pro osobní vozidla / Oleje pro dvoutaktní motory / Převodové oleje pro osobní vozidla / Převodové oleje pro automatické převodovky / Speciální produkty.
KATALOG OLEJŮ PRO NÁKLADNÍ VOZY (obj. č. 6630908) je ještě o čtyři stránky obsáhlejší a má celkem šest kapitol: Oleje pro užitková a nákladní vozidla / Jednorozsahové motorové oleje / Převodové oleje / Převodové oleje pro automatické převodovky / Traktorové oleje/Oleje do stavebních strojů / Speciální produkty.


Zájemci o katalogy mohou kontaktovat nejbližší pobočku či ´svého´ obchodního zástupce APM Automotive, nebo si katalogy přímo objednat prostřednictvím webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/), kde jsou dostupné i PDF verze.

APM WebCat