Nové katalogy nářadí HAZET

Firma HAZET, tradiční německý producent nářadí a servisního vybavení, které na český trh přináší APM Automotive, myslí řadu let i na české mechaniky, a tak pravidelně vydává své katalogy i v češtině.

V české verzi HAZET tradičně vydává třeba akční katalog Special Worldwide s podtitulem Průmysl a výroba automobilů a se zaměřením na vybrané nářadí a novinky pro autobranži. Na 64 stranách představuje nejnovější přírůstky v sortimentu ručního i speciálního nářadí či přípravků a také nové akční položky uznávané značky za dočasně zvýhodněné netto ceny (konečné ceny v eurech bez DPH). Platnost tohoto akčního katalogu je do konce února 2018.
Firma s celým názvem HAZET-WERK Hermann Zerver GmbH & Co. KG navíc opět aktualizovala i svůj kompletní katalog nazvaný prostě Das Werkzeug – Katalog nářadí 2017. Přehledně do kapitol uspořádaný katalog má cca 450 stran a nabízí ucelený průřez nabídkou ručního dílenského nářadí a servisního vybavení se značkou HAZET. Kromě podrobných popisů nářadí v českém jazyce nechybí ani užitečné technické informace o jeho použití.

Oba katalogy jsou ke stažení ve webshopu APMCat:
http://webcat.apm.cz/dokumenty/pdf_katalogy/HAZET_akcni_2017_CZ.pdf
http://webcat.apm.cz/dokumenty/pdf_katalogy/HAZET_katalog_2017.pdf