Nové katalogy nářadí HAZET

hazet2016Firma HAZET, tradiční německý producent nářadí a servisního vybavení, které na český trh přináší APM Automotive, myslí řadu let i na české mechaniky, a tak pravidelně vydává své katalogy i v češtině.

Po dvou letech firma s celým názvem HAZET-WERK Hermann Zerver GmbH & Co. KG opět aktualizovala svůj kompletní katalog nazvaný prostě Das Werkzeug – Katalog nářadí 2016. Přehledně do kapitol uspořádaný katalog má cca 450 stran a nabízí ucelený průřez nabídkou ručního dílenského nářadí a servisního vybavení se značkou HAZET. Kromě podrobných popisů nářadí v českém jazyce nechybí ani užitečné technické informace o jeho použití.

V české verzi HAZET tradičně vydává i akční katalog Special Worldwide s podtitulem Průmysl a výroba automobilů a se zaměřením na vybrané nářadí a novinky pro autobranži. Na 64 stranách představuje nejnovější přírůstky v sortimentu ručního i speciálního nářadí či přípravků a také nové akční položky uznávané značky za dočasně zvýhodněné netto ceny (konečné ceny v eurech bez DPH). Platnost tohoto akčního katalogu je do konce února 2017.