Nové produkty CarFIT

carfit_littleNeustálé rozšiřování nabídky autodílů a autopříslušenství u APM Automotive pokračovalo také letos na podzim. Několik atraktivních novinek si pro motoristy a mechaniky připravila také privátní značka CarFIT. Nejprve to byla výkonné baterie s technologií AGM a pak trojice nových technických sprejů …

 

Před hlavní sezónou autobaterií přinesla společnost APM Automotive novinku v podobě baterií CarFIT AGM (Absorbent Glass Matt). Tyto moderní baterie s elektrolytem vázaným ve skelném rouně (někdy nesprávně označované jako ´gelové´) jsou určené pro použití ve vozidlech se systémy Start-Stop a rekuperací brzdné energie a dosud byly pouze v nabídce značek dodávajících do prvovýroby. Nové baterie CarFIT AGM jsou tedy přímou odpovědí na stále rostoucí poptávku po bateriích s touto technologií do náhradní spotřeby, která přímo souvisí s výraznějším zastoupením těchto baterií ve větších vozidlech s normou Euro 5 (od roku 2010). APM Automotive tak pro tuto aplikaci nově nabízí alternativu v nadstandardní kvalitě s velmi zajímavou cenou, přičemž k dispozici jsou zatím tři typy s kapacitami 70 / 80 / 95 Ah. Další novinkou úspěšné privátní značky CarFIT jsou tři technické spreje. Vedle zcela nového alu-zinkového spreje, vhodného pro snadné zajištění účinné ochrany kovových dílů před korozí, jsou to i praktická nová balení osvědčených ochranných nástřiků (Ochranný nástřik nepřelakovatelný / Ochranný nástřik ML na dutiny). Ty byly dosud dostupné pouze v kartuších pro použití se speciální aplikační pistolí, nyní jsou ale k dispozici také ve vysokotlakém spreji použitelném samostatně. Jejich použití je tak velmi snadné a výsledný efekt srovnatelný s aplikací pomocí kompresoru.

Hlavním vyhledávacím nástrojem nových i již osvědčených produktů značky CarFIT je webshop APMCat (http://webcat.apm.cz/).