Nové svíčky BRISK

evoŠiroký sortiment žádaných zapalovacích svíček české značky BRISK v nabídce APM Automotive rozšířilo několik aktuálních novinek. Vedle dvou nových typů oblíbené řady iridiových svíček PREMIUM+ je to především zcela nová řada PREMIUM EVO s patentovanou laserovou technologií výroby a kruhovou elektrodou …

Nové svíčky řady BRISK Premium EVO využívají patentovanou laserovou technologii nánosu vodivého kroužku na izolátor, což v provozu přispívá k dokonalému zapálení směsi ve válci motoru ve všech režimech a šíření čela plamene spalovacím prostorem bez překážek. Jiskřiště po celém obvodu umožňuje přeskok jiskry všemi směry (2×360°), což přináší lepší studené i teplé starty a navíc příznivě ovlivňuje jak spotřebu paliva, tak produkci škodlivých emisí. To potvrdilo i nezávislé testování v laboratoři pohonných jednotek Technické univerzity v Liberci.

Nová řada unikátních zapalovacích svíček BRISK Premium EVO má zatím 6 typů, výrobce ale nadále pracuje na jejím rozšíření, aby pokryla co nejširší vozový park. Zároveň ale firma BRISK Tábor nezapomíná ani na své již zavedené produktové řady. K již prodávaným 11 typům svíček řady Premium Iridium+ (= P1 – P11) nyní nově přibyly typy P21 a P22 určené pro motory TSI / TFSI koncernu VW, jejichž osazování bylo v loňském roce dočasně přerušeno.


Zapalovací svíčky BRISK je možné vyhledávat a objednávat prostřednictvím webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/).

APM WebCat