Nové Technické noviny s nářadím KS Tools

kstools_littleDodavatel nářadí KS TOOLS v minulých dnech vydal nový akční katalog TECHNICKÉ NOVINY 2/2015. Noviny jsou opět kompletně v češtině a přinášejí spoustu novinek a vybraných položek nářadí (nejen) pro opravy motorových vozidel za zvýhodněné netto ceny (v € bez DPH) platné až do konce března příštího roku.

Nové Technické noviny přinášejí 28 stran novinek a atraktivních položek nářadí speciálně pro autoservisy – např. malý, ale přesto výkonný utahovák MONSTER MINI snadno ovladatelný jednou rukou či praktická indukční pistole, která velmi efektivně nahradí funkci autogenu při povolování zatuhlých závitů. Několik stran nového akčního katalogu je věnováno produktům pro servis TPMS a nechybí ani různé stahováky, montážní přípravky, aretační sady, boostery, svítilny, pneumatické brusky a nářadí, dílenské vozíky s nářadím, pojistky, závitové i slepé nýty, závlačky a další drobné díly atd.

PDF verze novin je k dispozici v APMCatu (ve stromu: Vše pro dílnu >>Aktuální katalogy výrobců >> KS Tools akční katalog).