Novinka: Výfuky WALKER

walker-exhaustsRozšiřování nabídky autodílů u APM Automotive pokračuje… Aktuální horkou novinkou v sortimentu se staly špičkové výfuky WALKER®, což je jeden z největších dodavatelů výfukových systémů do prvovýroby. Díky obsáhlé nabídce katalogových čísel je schopen dodat kompletní výfukové systémy, katalyzátory a další díly pro velkou většinu nových či starších vozů provozovaných v Evropě.

APM Automotive tak aktuálně nabízí nejširší sortiment výfuků na českém aftermarketovém trhu, když má v sortimentu dva ze čtyř největších prvovýrobních dodavatelů (BOSAL a WALKER), a také výfuky italské značky ASSO či cenově výhodnou polskou alternativu PolmoSTRÓW. Sortiment WALKER zahrnuje cca 11.000 položek. Kdyňský distributor autodílů do své nabídky zařadil bezmála 2.100 různých položek, které jsou skladem u externího dodavatele s dodáním do druhého dne, přičemž hlavním vyhledávacím nástrojem je APMCat (http://webcat.apm.cz/) ve stromu ´Výfukový systém´.

Společnost WALKER byla založena v USA roku 1908 a v současné době patří do společnosti TENNECO Automotive, která vyrábí každý čtvrtý na světě prodaný výfukový systém a je tak největším výrobcem automobilových výfukových systémů. WALKER vyrábí výfuky s kvalitní antikorozní ochranou a ´nekonečným´ tlumícím vláknem zamezujícím vylétávání ven z výfukových tlumičů. Firma je držitelem mnoha ocenění a certifikátů kvality jako ISO 9001 a QS-9000.