WIGAM

Novinka: WIGAM ATF Unit

ATF UnitZajímavou novinkou v sortimentu speciálního servisního vybavení od APM Automotive je plnička automatických převodovek WIGAM ATF Unit od osvědčeného italského dodavatele plniček klimatizací a dalších servisních přístrojů…

Výrobci automobilů nabízejí stále širší výběr vozidel s automatickou převodovkou. Pro prodejce a servisy je tak stále důležitější mít k dispozici spolehlivé zařízení, které umožňuje snadnou automatickou výměnu kapaliny v automatické převodovce (ATF GEAR). S přístrojem WIGAM ATF Unit stačí na výměnu oleje u jakéhokoli vozidla s automatickou převodovkou, které jsou nabízeny na trhu, pouze jediný člověk. Celým procesem výměny mechanika provádí přehledné menu, které je dostupné i v češtině. Zařízení disponuje výjimečným elektronickým ovládacím systémem, který umožní vyměnit olej bez nutnosti otevřít úplně převodovku i bez ohledu na rozdíly v teplotě (a tím objemu) mezi novým (= chladnějším) a použitým (= teplejším) olejem. Software přístroje monitoruje výměnu oleje a kontroluje, zda je v zásobníku dostatek nového oleje, i jestli regenerační nádrž pojme všechen již použitý olej.

Přístroj lze zakoupit samostatně a pouze si vybrat jen některé adaptéry pro určité vozy. V nabídce je také základní set vybraných adaptérů pokrývající cca 60% běžného vozového parku (POZOR: základní set neobsahuje adaptéry pro vozy koncernu VW). APM Automotive nabízí plničku také ve výhodném startovacím BasicSetu, který zahrnuje základní set adaptérů i žádaný adaptér pro VAG a také související aplikační chemické produkty značky BlueChem (proplachovací kapalinu a kondicioner) – to vše za zvýhodněnou cenu.

Ve webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/) jsou plničky a adaptéry, stejně jako ATF oleje a příslušná aditiva dohledatelné ve stromu: Nářadí >> Garážová technika >> Servis automatických převodovek.