Nový APM Automagazín

V minulých dnech vydala společnost APM Automotive další číslo časopisu pro své zákazníky APM Automagazín, Jeho obálka tentokrát patří rallyovému speciálu Škoda Fabia R5 pražského jezdce Vojtěcha Štajfa, který opět i s podporou APM Automotive bojoval na v českém, tak evropském šampionátu …

Uvnitř pak přináší report z české premiéry tzv. ´demo busu´ firmy HERTH+BUSS, tedy osvědčené prezentačně prodejní dodávky plně vybavené praktickým elektronářadí řady H+B Elparts. Technické články od specialistů společnosti VALEO se zabývají problematikou spojek a jejích setrvačníků, značka Febi Bilstein zase připomíná své letošní 175. výroční výroby. Celým magazínem se pak line téma elektromobility. Samozřejmě nechybí ani několik dalších technických typů a spousta novinek ze sortimentu či jiné zajímavé čtení.

Registrovaní zákazníci dostali APM Automotive magazín tradičně přímo do svých schránek. Nový APM Automagazín je také ke stažení na webu APM Automotive v záložce APM AUTOMAGAZÍN, kde jsou k dispozici i všechna předešlá čísla.