Nový APM Automagazín

V minulých dnech vydala společnost APM Automotive svůj další APM Automagazín, tedy časopis pro své zákazníky a partnery. Jeho obálka tentokrát patří nové privátní značce QWP, kromě toho ale magazín přináší řadu dalších zajímavých či užitečných informací z oblasti automobilových náhradních dílů a jejich dodavatelů…

Čtenáři magazínu se tak mohou dozvědět něco o historii i současnosti nového majitele společností APM Automotive a Stahlgruber CZ, tedy o úspěšném švýcarském koncernu SAG Group. Zajímavé je i představení nové značky nářadí Brilliant Tools či společného ´uměleckého ´ projektu firmy Continental a amerického výtvarníka Juliana Montaguea, Nechybí ani tradiční technické informace, tentokrát třeba o nové brzdové kapalině Ate Super DOT 5.1, vylepšených brzdových destičkách NK nebo o dvoulamelové suché spojce Valeo. Mechanici ale v magazínu najdou i několik dalších technických typů a spoustu novinek ze sortimentu či jiné zajímavé čtení a také pár fotografií z výstavby nového logistického centra Febi.

Zákazníci mohou letošní APM Automagazín získat jak na našich pobočkách, tak od řidičů rozvozových vozů či obchodních zástupců. Magazín je samozřejmě k dispozici také ke stažení na webu APM Automotive v záložce O firmě / APM Automagazín, kde jsou k dispozici i všechna předešlá čísla.