Nový APMShop

Jednodušší a relevantnější vyhledávání náhradních dílů a především vždy aktuální data vycházející z on-line databáze TecDoc nabízí uživatelům nová, už třetí generace elektronického vyhledávacího katalogu společnosti APM Automotive, která je spuštěná od poloviny února na adrese https://shop.apm.cz.

Nový APMShop obsahuje oproti původní verzi označované jako APMCat mnohá vylepšení, přičemž vychází z vyhledávače STAkis sesterské společnosti Stahlgruber CZ, do kterého ale byla integrována řada funkčností osvědčených z APMCatu. Největší novinkou je přepracované vyhledávání dle vozidla nebo dle čísla a také on-line aktualizace databáze TecDoc. Naopak osvědčené univerzální vyhledávací stromy i celá logika nákupního koše zůstaly prakticky nezměněny. A nemění se ani přístupové údaje registrovaných zákazníků (uživatelské jméno a heslo).

„Protože APMShop obsahuje on-line TecDoc, je zajištěna vždy 100% aktuálnost dat, což naši zákazníci jistě ocení. Stejně jako nové vyhledávací stromy pro dodávky, nákladní vozy a motocykly nebo modul ´textové vyhledávání´ pro rychlé vyhledání univerzálních dílů,“ říká vedoucí vývojového týmu Petr Kobes s tím, že v APMShopu lze kromě standardního sortimentu APM Automotive nově dohledat také díly od jiných výrobců. Jedná se tedy o 100% náhradu katalogu APMCat PLUS (DVD verze), jehož distribuce na DVD tedy bude v dohledné době ukončena. Poslední aktualizace (platná pro druhý kvartál roku 2019) bude vydána v dubnu.

„Výhodou nového katalogu je i možnost zobrazení rozšířených placených modulů jako jsou např. technická a servisní data Heynes Pro. V průběhu jara plánujeme, že všem zákazníkům APM Automotive poskytneme bezplatnou časově omezenou verzi těchto rozšířených modulů k vyzkoušení,“ dodává Petr Kobes. Do konce roku 2019 bude možné používat obě verze katalogů APM Automotive, takže kromě nové verze bude dostupná i původní verze katalogu (https://webcat.apm.cz), v níž už ale nebudou aktualizována data.