Nový kalendář APM Automotive: Dívčí krása ve světě autodílů

Spojení autodílů a křehké dívčí krásy, které má za cíl příjemně provázet automechaniky celým příštím rokem, pokračuje. Tentokrát v kolekci nazvané GIRLS: IN PARTSLAND, dalším z úspěšné série originálních nástěnných kalendářů APM Automotive.

V rámci této tvorby už společnost APM Automotive vzala krásné dívky na řadu míst – do skladu, do přírody, na školení nebo do práce. Tentokrát ale pro půvabné modelky přichystala speciální výlet do imaginární země náhradních dílů. “PARTSLAND” sice vznikal až v postprodukci a zčásti virtuálně, ale o to důležitější a těžší bylo samotné fotografování. Při tvorbě letošních snímků byl použit poměrně složitý způsob focení, kterému předcházela náročná příprava modelů autodílů v nadpřirozeném měřítku a výsledná fotografie se poté skládala digitálně z několika záběrů. Výsledkem jsou pak krásné snímky, na kterých se například rusovlasá Tereza snaží otočit řemenicí obrovského alternátoru, který má ve skutečnosti výšku pouhých 20cm, zatímco blonďatá Natálie se o zcela běžný plochý klíč opírá jako o surfové prkno na pláži.

Podobných originálních snímků je v kalendáři hned třináct, protože již tradičně začíná letošním prosincem tak, aby kalendáře APM Automotive 2021 mohly své místo na zdi zaujmout ihned poté, co je obchodní zástupci rozdají zákazníkům…