Nový Katalog klimatizační techniky

Pro letní sezonu vydala společnost APM Automotive aktualizovaný Katalog klimatizační techniky 2017 s letošní nabídkou plniček klimatizací a jejich příslušenství …

Na 20 stranách katalog představuje nejen celý sortiment automatických plniček, ale také vybrané nejžádanější příslušenství pro servis automobilových klimatizací jako servisní přípojky, O-kroužky, kompresorové oleje či výkonné UV lampy pro efektivní detekci úniku chladiva.

Nabídka plniček WIGAM zahrnuje aktualizované verze oblíbených tradičních modelů použitelné nejen pro klasické chladivo R134a, ale po přestavbě také pro nové ekologické chladivo R1234yf. Novinkou je ´agro´ plnička WIGAM X TREME/20 vhodná zejména pro servis zemědělské techniky a stavebních strojů přímo v terénu. Nechybí ani oblíbené plničky BOSCH, Nabídku doplňuje i oblíbený ultrazvukový/ozonový čistič klimatizací WYNN´S Aircomatic III i s potřebnými náplněmi.

 

 


Všechno potřebné vybavení pro odborný servis klimatizací je k dohledání ve webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz), aktualizovaný Katalog klimatizační techniky 2017 je k dispozici na všech pobočkách APM Automotive.