Opět je možné setřít a šetřit

setri_1Také letos přináší společnost APM Automotive oblíbenou bonusovou akci SETŘI A ŠETŘI. Ke stěračům VALEO tak bude přidávat ostřikovací kapalinu nebo rozmrazovač skel VIP zdarma.

Po celou dobu trvání akce, tedy od začátku listopadu až do konce roku, dostanou zákazníci APM Automotive ke každému balení stěračů VALEO praktický bonus zdarma. K osvědčeným stěračům řady Valeo FIRST nebo COMPACT (alternativní technologie pro trh náhradní spotřeby) to je litrovka zimní kapaliny do ostřikovačů VIP-20°C. Ke špičkovým stěračům prémiové řady Valeo SILENCIO (OE technologie) pak vysoce účinný rozmrazovač skel v praktické lahvi s rozprašovačem (500 ml).

Stěrače značky VALEO jsou léty vyzkoušenou stálicí na trhu s autodíly a autopříslušenství. K dispozici jsou v několika různých provedeních a ve velikostech vhodných pro všechny osobní i užitkové vozy. Přitom především francouzské vozy mají stěrače VALEO montovány už v prvovýrobě (jedná se tedy o originální díly). Stěrače jsou dostupné v mnoha délkách a jsou dodávány se všemi běžnými typů adaptérů pro různá uchycení.


Kompletní přehled stěračů VALEO včetně jejich vhodnosti pro jednotlivé typy aut najdete v elektronickém vyhledávacím katalogu APMCat (http://webcat.apm.cz/).

APM WebCat