OSRAM: Laserová technologie pro ještě více světla

Až o 130% více světla jasnějšího o 20% a hlavně o 40 metrů prodloužený světelný kužel přinášejí zcela nové autožárovky OSRAM NIGHT BREAKER® LASER, aktuálně nejvýkonnější halogenové žárovky na trhu.

Nové autožárovky NIGHT BREAKER® LASER jsou tak ideální pro řidiče, kteří vědí, jaký rozdíl je jezdit s opravdu silnými žárovkami – na tmavých okreskách, v silném provozu, při dlouhých nočních jízdách. Více světla a lepší viditelnost totiž mohou pomoci řidiči rychleji reagovat na nebezpečné dopravní situace.

Společnost OSRAM – přední světový dodavatel světelných zdrojů pro automobilový průmysl – nové žárovky vyvinula s jasným cílem redukovat stres řidiče z nedostatečné viditelnosti a tím přispět k vyšší bezpečnosti silničního provozu. Proto použila inovativní laserovou technologii a špičkové zpracování vlákna. Navíc žárovku naplnila čistým xenonovým plynem pro ještě lepší světelný výkon.

Novinkou jsou také nové obaly autožárovek OSRAM s atraktivním, výrazným designem. Každý segment produktů má navíc obaly jiné barvy – podle toho, jaký benefit uživatelům přináší. Např. pro autožárovky zaměřené na výkon byla zvolena vínově červená…
Nové žárovky OSRAM NIGHT BREAKER® LASER jsou k dispozici v duoboxech (= sada 2 ks) v obvyklých 12V variantách H4 (obj. č. OS64193NBLHCB) a H7 (OS64210NBLHCB) a jsou dohledatelné ve webshopu APMCat (např. ve vyhledávacím stromu: Univerzální díly >> Žárovky, pojistky, konektory, monočlánky >> Žárovky >> Žárovky 12V >> Podle patice >> P43t /resp. Px26d/ >> Vyšší svítivost…).