Ostřikovače a autokosmetika VIP

Autokosmetika VIPTaké v letošním roce nabízí APM Automotive coby dodavatel autodílů a příslušenství osvědčené letní kapaliny do ostřikovačů skel v nových obalech a další produkty VIP pro péči o auto. Nabídku autokosmetiky navíc v loňském roce rozšířila řada speciálních vysoce účinných čističů pro různé použití v interiéru či na karosérii vozu …

Základ nabídky tvoří žlutá kapalina do ostřikovačů se svěží vůní ´Aqua MARINE´ v baleních od litrové lahve až po tisícilitrový kontejner. Tato mycí směs odstraňuje všechny běžné nečistoty a navíc i chrání ostřikovací systém před korozí. K dispozici je také zelená varianta Rain Off (VIPLx2R) s efektem tekutých stěračů, která umožňuje dobrý výhled z vozu za deště i bez použití stěračů. Vzhledem ke své mrazuvzdornosti do -5°C je tato kapalina vhodná i pro přechodové období (jaro či podzim).

Nabídka autokosmetiky VIP pro letošní léto je nebývale široká. Novou řadu speciálních čističů v půllitrových lahvích s rozprašovačem nebo jako průmyslové koncentráty v litrovém balení přitom doplňují osvědčený odstraňovač hmyzu, autošampon VIP pro šetrné ruční mytí a také dva oblíbené spreje s vůni Pot Pourri. Prvním je VIP Cockpit spray na čištění a ochranu plastových částí interiéru vozu, který má nejen čistící, konzervační a antistatický účinek (snižuje přilnavost nečistot), ale navíc plastům dodává trvalý saténově matný lesk. Druhým pak VIP osvěžovač vzduchu pro snadné a efektivní osvěžení a pročištění vzduchového ventilačního/klimatizačního systému auta.


 Produkty VIP najdete v objednávacím webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/) ve stromu Náplně.

APM WebCat