PNEU HITY – předobjednávky letních pneu

31 různých letních pneu za příznivé ceny pro včasné předzásobení na blížící se sezonu nabízí právě vydaný akční mini katalog PNEU HITY od APM Automotive.

Jako každý rok tak i letos APM Automotive svým zákazníkům nabízí možnost výhodných předobjednávek letních pneumatik s garantovaným dodáním do konce dubna a prodlouženou splatností. Tradiční objednávkový formulář je opět doplněn i nabídkou různého pneuservisního příslušenství (disky, ventilky, závaží a další spotřební materiál)… K určitému počtu pneumatik CONTINENTAL a BARUM nebo HANKOOK mohou zákazníci navíc získat i praktickou í odměnu zdarma.

Ceny uvedené v mini katalogu s předobjednávkovým formulářem jsou platné pro všechny registrované zákazníky APM Automotive, aktuální ceny zbývajících produktů jsou dohledatelné ve webshopu APMShop (https://shop.apm.cz/).

Předobjednávkový formulář zájemci najdou na druhé straně katalogu (PDF). Pak už stačí jen vypsat zákaznické číslo a počet objednávaných pneu a vyplněný formulář doručit svému obchodnímu zástupci APM Automotive nebo poslat na objedná[email protected]