Podvozkové centrum

AutoPROFITEAM Vám představuje nový koncept – Podvozkové centrum APM BILSTEIN

– na kterém APM Automotive spolupracuje s tak silnými společnostmi, jako jsou firmy BILSTEIN a FEBI. Tito světoznámí výrobci tlumičů a dílů řízení jsou už léta synonymem prvotřídních produktů a disponují dlouholetými zkušenostmi z vývoje systémů pro renomované světové automobilky. I proto jsou zárukou kvality moderního konceptu v podobě podvozkového centra, který umožní autodílnám nabízet nejen kvalitní náhradní díly, ale také vysoce profesionální diagnostiku schopnou odhalit i případné skryté závady. A samozřejmě také bezchybný servis.

Kvalitní opravu moderních vozidel už nelze kvalifikovaně provádět v domácích podmínkách. Je třeba využít diagnostiku, vybavení a technologii specializovaných dílen, plnících všechny požadavky na odbornou opravu vozidla se zárukou standardní kvality.

Současné automobily jsou technicky vyspělé, mají však naprogramovanou určitou životnost. A to jak celku, tak i jednotlivých skupin. Pravidelná kontrola vozidla tak nejen zvýší bezpečnost posádky, ale zvýší i životnost vozu. Koncept Podvozkové centrum vznikl, aby motoristům i servisům pomohl řešit otázku bezpečného provozu vozidel. Koncept se zaměřuje především na kontrolu a servis pneumatik, tlumičů pérování, brzd, geometrie řízení, příčných stabilizátorů, čepů, silentbloků a dalších součástí podvozkových systémů.

Podvozkové desatero

Standardy provozovatele konceptu Podvozkové Centrum


Josef Polák
ředitel útvaru Servisní koncepty
+420 739 530 758

Ke stažení: