Prémiové dílenské vozíky od KS Tools

Nová vylepšená řada dílenských vozíků KS Tools Performance Plus nabízí řešení i pro ty největší perfekcionalisty z řad mechaniků. Oblíbené odolné vozíky v několika velikostech jsou doslova napěchované nářadím a přípravky nejvyšší kvality a některé z nich jsou nově v také v nabídce APM Automotive a Stahlgruber CZ.

Všechny dílenské vozíky Performance Plus splňují nejvyšší požadavky. To platí nejen pro špičkový model P40, jehož zásuvky vysoké až 197 mm nabízejí dostatek místa i pro větší speciální nářadí, tak pro základní model P10. I ten má všechny výjimečné vlastnosti vozíků Performance Plus. Např. robustní nerezový povrch odolávající nejnáročnější každodenní rutině i zatížení až 600 kg. Nebo stabilní kuličková ložiska zajišťující, že každá z osmi zásuvek bude po mnoha letech vytažena stejně lehce jako první den, a přitom každá unese až 50 kg. Všechny vozíky mají také důmyslnou technologii DUO Lock, která umožňuje si vybrat mezi odemčením jedné nebo všech zásuvek.

K vybavení rozšířené prémiové řady vozíků byly použity pouze ty nejlepší nástroje z dílen KS Tools. Ze zhruba 45.000 nabízených položek nástrojů a nářadí specialisté této oblíbené značky na základě svých desetiletých výrobních i obchodních zkušeností vybrali optimální nástroje pro širokou dílenskou aplikaci. Maximální využití vozíků Performance Plus výrobce garantuje tím, že stovky jejich jednotlivých dílů navzájem dokonale ladí. A aby vozík fungoval po mnoho let stejně spolehlivě jako první den, lze každou součást vyměnit či dokoupit. Nástroje jsou přitom přehledně poskládané v praktických zásuvkových vložkách navržených nejen pro vysokou odolnost, ale především co nejednoduší používání a snadný výběr správného nástroje.