SNR: k ložiskům přibyly další díly

Zatímco v minulosti společnost APM Automotive nabízela pouze vybraná kolová ložiska SNR, nyní má nově k dispozici prakticky celý výrobní sortiment této tradiční francouzské značky. To dohromady představuje více než tři a půl tisíce položek kolových ložisek a ložiskových jednotek, vodicích či napínacích kladek, rozvodových sad (s pumpou i bez), alternátorových volnoběžek, uložení tlumičů, ložisek kompresorů klimatizací či brzdových kotoučů s ložisky…

SNR má aplikace pro všechny evropské, americké ale i asijské výrobce osobních a užitkových automobilů, ale i pro všechny výrobce nákladních aut (MAN, Volvo, Renault Truck…). Firma SRN je přitom součástí nadnárodní skupiny TNT–SNR Corporation, což je aktuálně jeden z největších světových výrobců ložisek, který vzhledem ke svému původu ze dvou kontinentů (NTN je tradiční japonská značka) spolupracuje prakticky se všemi světovými automobilkami.

Zhruba polovina z uvedených položek SNR je přitom skladem buď přímo v APM Automotive nebo u externího dodavatele a tedy připravena k dodání do druhého dne. Všechny náhradní díly SNR jsou dohledatelné ve webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/).