Spreje na čištění klimatizace s odměnou

Výhodný balíček pěti sprejů VALEO ClimPur na efektivní a jednoduché čištění klimatizace nabízí až do konce týdne APM Automotive. Balíček navíc doplňuje i praktická odměna v podobě zářivě zeleného deštníku VALEO…

Clim Pur je prostředek k čištění a dezinfekci klimatizace automobilů. Má silné biocidní vlastnosti, což umožňuje ničit bakterie, houby a mikroorganismy, a zároveň odstraňuje nepříjemný zápach a chrání klimatizační systém proti korozi, zejména výparník. Aplikace přípravku je snadná a intuitivní, takže ji mohou řidiči provádět úspěšně bez cizí pomoci.
Funkční klimatizace nepřináší jen pohodlí, ale také přispívá k bezpečnosti provozu. A jaro je nejlepší dobou na kontrolu a údržbu klimatizačního systému vozidel před letní sezonou. Důležitým a přitom jednoduchým krokem je právě čištění systému přípravkem Valeo Clim Pur, které je vhodné doplnit také instalací nového kabinového filtru.
Zvýhodněná cena balíčku sprejů ClimPur s deštníkem (obj. č. VA698984BAL) je 909,- Kč bez DPH a je platná až do neděle 12. 3. 2018. Objednávejte jej prostřednictvím webshopu APMCat (http://webcat.apm.cz/).