Testovaný DPF není výrobkem JMJ

(vyjádření výrobce k článku na webu auto.idnes.cz)

Firma JMJ, výrobce náhradních katalyzátorů a dalších dílů pro výfukové systémy, které má ve svém sortimentu také APM Automotive, důrazně nesouhlasí se závěry ´Analýzy´ filtrů pevných částic (s podtitulem: napodobeniny vůbec nefungují) uveřejněném v minulých dnech na webu auto.idnes.cz.
Zástupci firmy JMJ se cítí být článkem výrazně poškozeni, neboť testovaný DPF nepovažují za svůj skutečný výrobek, což také dokládají podrobným vyjádřením (v příloze). „Všechny informace o produktu firmy JMJ publikované na stránce auto.idnes.cz jsou nepravdivé. Autoři článku cíleně a plným vědomím klamou své čtenáře,“ reaguje na webový článek Andrzej Puchalski, jeden ze zakladatelů úspěšné společnosti, která se terčem podobně negativních článků stává opakovaně, a proto se hodlá i právně bránit.
„Testovaný filtr není produktem firmy JMJ. Celá analýza je pokus o zdiskreditování firmy JMJ a také značky Starline na českém trhu. Firma JMJ podnikne všechny dostupné právní kroky proti vydavateli a autorům tohoto článku, k očištění svého dobrého jména,“ dodává zástupce poškozené firmy. Své oficiální vyjádření přitom firma doplňuje i řadou fotografií svého údajně ´testovaného´ DPF ve srovnání se snímky z uvedeného článku.