Úspěšné EXPO 2018

Stovky mechaniků a majitelů autoservisů z celé České republiky se v sobotu sjely na výstaviště v pražských Letňanech, kde sesterské společnosti APM Automotive a Stahlgruber CZ uspořádaly první společný veletrh dodavatelů autodílů a servisního vybavení s názvem EXPO 2018. Akce, která na českém aftermarketovém trhu nemá obdoby, se tak nadmíru vydařila…

Premiérové EXPO 2018 přineslo jen samá pozitiva. Nás jako pořadatele potěšil nejen velký zájem našich zákazníků, ale i kladné hodnocení organizace ze strany vystavovatelů, se kterými jsem mluvil. Také oni byli příjemně překvapeni vysokým počtem návštěvníků i velkým zájmem o informace o vystavovaných produktech,“ říká šéf produktového managementu APM Automotive Bc. Tomáš Raiser s tím, že většina zástupců vystavujících firem má s podobnými veletrhy velké zkušenosti ze zahraničí a mají tedy s čím srovnávat.
Spokojení přitom viditelně byli i návštěvníci veletrhu, na kterém kromě výstavních expozic bezmála stovky výrobců a dodavatelů autodílů či servisního vybavení čekaly také odborné přednášky, bohaté občerstvení a doprovodný program pro celou rodinu. Výstavu ukončilo losování tomboly o desítky atraktivních cen a závěrečný koncert kapely Eddie Stoilow.

 

            

 

Celá fotogalerie: