VALEO a sada technických sprejů

Praktický balík technických sprejů pro každou dílnu je odměnou APM Automotive za listopadové nákupy náhradních dílů VALEO – spojek, startérů, alternátorů, stěračů, světel, parkovacích senzorů či dalších dílů elektrosoustavy či klimasystému.

Každý registrovaný zákazník, který během jedenáctého měsíce nakoupí díly VALEO alespoň za jedenáct tisíc získá zdarma sadu osmi různých technických sprejů značek MOTIP a BLUECHEM celkové hodnotě cca 2.000,- Kč. Sada mimo jiné obsahuje univerzální olej MOTIP Multiuspray, nanomazivo BLUECHEM Power Lube nebo uvolňovač vstřiků BLUECHEM Injector Dismantling. 

VALEO patří k největším dodavatelům do automobilové prvovýroby i na trh náhradní spotřeby. U APM Automotive lze vybírat třeba z kompletní nabídky spojkových dílů a řady spojek VALEO Classic pro desetileté a starší vozy. K dispozici jsou také celé spojkové sady VALEO Kit4P pro alternativní trvalou náhradu dvouhmotového setrvačníku za pevný. Nabízíme také osvědčené startéry a alternátory VALEO, na které v prvovýrobě spoléhá celá řada automobilek, a samozřejmě nemohou chybět ani stěrače dostupné v různých provedeních i délkách.

Všechny nabízené díly značky VALEO jsou dohledatelné v APMShopu (https://shop.apm.cz/)