VALEO: ve hře jsou hevery

Měchový pneumatický hever nebo lednička plná energetického nápoje HEVER – to jsou dvě možné odměny APM Automotive za květnové nákupy náhradních dílů VALEO – spojek, startérů, alternátorů, stěračů, světel, parkovacích senzorů či dalších dílů elektrosoustavy či klimasystému.

Každý registrovaný zákazník – servis, který během května nakoupí díly VALEO alespoň za 15.000,- Kč získá zdarma jednu ze dvou nabízených odměn. Vybírat může mezi chladničkou Guzzanti GZ117 s prosklenými dveřmi naplněnou dvěma kartony energetického nápoje APM Automotive nebo pneumatickým měchovým zvedákem s nosností dvě tuny a rozsahem zdvihu od 140 do 400 mm.

VALEO patří k největším dodavatelům do automobilové prvovýroby i na trh náhradní spotřeby. U APM Automotive lze vybírat třeba z kompletní nabídky spojkových dílů a řady spojek VALEO Classic pro desetileté a starší vozy. K dispozici jsou také celé spojkové sady VALEO Kit4P pro alternativní trvalou náhradu dvouhmotového setrvačníku za pevný. Nabízíme také osvědčené startéry a alternátory VALEO, na které v prvovýrobě spoléhá celá řada automobilek, a samozřejmě nemohou chybět ani stěrače dostupné v různých provedeních i délkách.

Všechny nabízené díly značky VALEO jsou dohledatelné v APMShopu (https://shop.apm.cz/)