IVEG

Volnoběžky IVEG: cenově výhodná novinka

IVEGRozšiřování nabídky autodílů u APM Automotive pokračuje i v roce 2014. První letošní novinkou jsou volnoběžné řemenice alternátorů italské značky IVEG, praxí prověřená cenově výhodnější alternativa prémiovým ´volnoběžkám´ z naší nabídky. 130 různých volnoběžek IVEG, které máme skladem, pokrývá celý běžný osobní vozový park v ČR.

IVEG je obchodní značka firmy Ge.Vi. s.a.s. působící v oblasti obrábění kovů. Specializuje se na výrobu soustružených ložiskových kroužků, různých napínáků řemene a jednosměrně volnoběžných řemenic pro automobilový i jiný průmysl. Celkem 211 nabízených typů volnoběžných alternátorových řemenic na všechny běžné osobní i nákladní vozy představuje největší šíři na trhu. A další položky postupně přibývají, neboť na nově vydané aplikace od světových výrobců aut reaguje firma obvykle do 1 měsíce, než ji nabídne k odběru pod vlastní značkou. Všechny výrobky IVEG přitom procházejí důslednou kontrolou kvality a splňují normu ISO 9001:2008.

V rozvodové soustavě alternátor / klikový hřídel / kompresor / kladky je tato řemenice brána jako kladka a měla by se tudíž vyměnit při každé výměně drážkového řemene. Mnoho prodejců (SKF, Contitech…) už u některých aplikací neuznává reklamace řemenů, pokud nebyly měněny i příslušné kladky (včetně volnoběžky).

Hlavním vyhledávacím nástrojem je APM Cathttp://webcat.apm.cz – volnoběžky najdete ve stromech Řemeny >> Generátor-Volnoběžka, nebo Elektroinstalace >> Alternátor/ jednotlivé díly >> Jednotlivý díl. K dispozici je také papírový katalog IVEG alternátorové řemenice (obj. č. 6663101).